Banner
Domů > Znalosti > Obsah

Jak Minoxidil pomáhá snižovat ztrátu vlasů a zvyšuje růst vlasů

Feb 28, 2017

Minoxidil byl poprvé užíván ve formě tablet jako léčivo k léčbě vysokého krevního tlaku, ale bylo zjištěno, že někteří pacienti léčeni přípravkem Minoxidil zaznamenali jako vedlejší účinek nadměrný růst vlasů (hypertrichóza). Další výzkum ukázal, že aplikací přípravku Minoxidil ve formě roztoku přímo na pokožku hlavy se může ukázat jako prospěšná těm, kteří prožívají topickou ztrátu vlasů.

Minoxidil.jpg

Jak Minoxidil pomáhá snižovat ztrátu vlasů a zvyšuje růst vlasů

Zatímco minoxidil podporuje růst vlasů a stabilizaci vlasů, přesný molekulární mechanismus působící v buňkách, který vede k růstu vlasů od Minoxidilu, není znám. Někteří odborníci se domnívají, že minoxidil dilatuje krevní cévy kolem vlasových folikulů, zvyšuje zásobu živin a povzbuzuje růst růstu vlasů. Je to však ještě neprokázaná teorie, jelikož vazodilatační látky jiné než Minoxidil nezdá se, že podporují růst vlasů.

Diagram ukazující reakci na Minoxidil Další teorie spočívá v tom, že lokální Minoxidil indukuje významné zvýšení syntézy DNA ve vlasových folikulových buňkách. Minoxidil je stabilní a neaktivní lék. Při aplikaci na pokožku hlavy a vstřebávání do pokožky se Minoxidil přemění na aktivní, nestabilní přípravek s názvem Minoxidil Sulphite. Naše tělo produkuje katalyzátor nazývaný sulfonyl transferáza, který přemění inaktivní Minoxidil na nestabilní aktivní Minoxidil Sulfit. Minoxidil siřičitan aktivuje draslíkové kanály v buňkách a předpokládá se, že to vede k růstu vlasů. Zatímco neexistují žádné přesvědčivé důkazy o tom, proč Minoxidil podporuje růst vlasů, fakt je, že tomu tak je, ať už se jedná o různé stupně.


Získejte to nejlepší z Minoxidil Prášek

Minoxidil může pomoci snížit vypadávání vlasů a zvýšit růst vlasů, stupeň úspěchu bude často záviset na síle Minoxidil. Minoxidilové formulace, které doporučují naši lékaři, se pohybují od mírného 4% lotion až po silnější 5% regenerační krém nebo extra-sílu 12,5% krému, což je forma Minoxidilu používaného k léčbě velmi tvrdohlavých zánětů řídkých vlasů a plešatosti, na to, co se doporučuje jednotlivému trpícímu ztrátě vlasů.

Univerzální klinický kurz léčby vypadávání vlasů se skládá z více než jen Minoxidil nebo Propecia, jestliže jsme předepsali, zjistíme, že "boostery léčby" jsou stejně důležité. Zjistěte si, jak léčba bolesti léčebných kurzů a jak postup ošetření vlasů na univerzální klinice zajišťuje nejvyšší pravděpodobnost opětovného růstu vlasů.


Vedlejší efekty

Stejně jako většina jiných léků mohou mít vedlejší účinky přípravku Minoxidil. Během uplynulých deseti let léčby desetitisíců mužů a žen v centru Belgravia v Londýně bylo odhadováno méně než jedna ze sto (1%) nežádoucích účinků při užívání přípravku Minoxidil. Nežádoucí účinky přípravku Minoxidil se pohybovaly od mírného růstu vlasů, bolesti hlavy, vyrážky a palpitace. Všechny byly mírné a nepotřebovaly žádnou lékařskou péči. Během užívání přípravku Minoxidil nebo krátce po ukončení užívání přípravku Minoxidil se snížil v krátkém čase.


Kde koupit Minoxidil prášek?

Můžete mít hluboké pochopení Minoxidilu. Xi'an Fengzu Biologické Techology Co, Ltd, jako Čína profesionální dodavatel monomeru, se věnuje poskytování různých monomerů s výhodnou cenu. E-mail můžete odeslat na adresu sales@fengzusw.com přímo za konkurenční cenu a odborné znalosti. Pro dlouhodobou spolupráci jsou k dispozici bezplatné vzorky. Těšíme se na váš dotaz.


Back