Banner
Domů > Znalosti > Obsah

Jak udělat cesnakový prášek

Mar 11, 2016

Česnekový prášek je dehydratovaný mletý česnek a poskytuje některé z chuti, ale ne texturu čerstvého česneku. Rozkládá se dobře v kapalinách, takže je vhodná pro marinády.

Česnekový prášek je vyroben z česneku, který byl dehydratován a rozemletý na jemné částice. Chuť je česneková, ale výrazně se liší od čerstvě nakrájeného česneku. Myslíme si, že chutná sladší a méně drsná, ale také bez karamelových podtónů, které získáte z praženého nebo sautédového česneku. Je to více dimenzionální.

Začali jsme přehodnotit náš názor na tuto přísadu a snažili jsme se zopakovat naši oblíbenou krémovou pečenou paprikovou polévku. Měli jsme texturu správně a chuť byla skoro tam, ale něco chybělo. Zkontrolovali jsme naši skříňku s kořením a konečně jsme přistáli na staré nádobě s práškem z česneku, který byl v zádech zaklíněn. Několik čajových lžiček přidalo perfektní sladko-česnek.

Pak jsme začali přemýšlet o dalších místech, která by mohla být užitečná: praštit na domácí popcorn, koření na suché chuti na maso (nasekaný česnek má tendenci hořet a být hořký), v hamburgerových štípech a maso na získání vyrovnanější česnekové chuti . Organický česnekový prášek může být dokonce použit k získání světlejších příchutí v malých sodných pokojích.

Česnekový prášek se určitě v blízké budoucnosti nestane náhradou za čerstvý česnek, ale my jsme ochotni jej věnovat větší pozornost při vaření. Česnekový prášek je skvělý a výkonný slaný doplněk. Granulovaný česnekový prášek jazzuje do mnoha receptur a také obsahuje léčebné vlastnosti. Skvělý čerstvý česnek je štiplavý, bílý, tvrdý a plný šťavnaté tekutiny. Věřím, že hodně z česneku, který se prodává v obchodech, překonal svůj vrchol (gumový nebo měkký) a ztratil hodně své léčivé hodnoty. Jedním ze způsobů, jak udržet nejen svou chuť, ale i jeho léčebnou sílu, je sušit a uložit do česneku .

Kde koupit Česnekový prášek ?
Můžete mít hluboké znalosti o Českém prášku . Xi'an Fengzu Biological Techology Co, Ltd, jako Čína profesionální dodavatel rostlinných extraktů a monomer, se věnuje poskytování různých čistých rostlinných extraktů a monomer s výhodnou cenu. E-mail můžete odeslat na adresu sales@fengzusw.com přímo za konkurenční cenu a odborné znalosti. Pro dlouhodobou spolupráci jsou k dispozici bezplatné vzorky. Těšíme se na váš dotaz.


Back