Banner
Domů > Znalosti > Obsah

JAK SE MELANOTAN II Powder-1 POUŽÍVÁ

Nov 17, 2020

Navzdory rozšířeným nedorozuměnímPrášek Melanotan IIje konvenční léčba, která vyžaduje nepřetržitou údržbu, aby byla účinná i poté, co uživatel dosáhne požadovaného tónu pleti. Na rozdíl od mnoha jiných populárních opalovacích doplňků a ošetření je však používání MT2 na pomoc při opalování přímým procesem. Dokonce i když neuvolníte léčbu a nesnížíte udržovací dávku, i když na vás nebude působit sluneční světlo nebo ultrafialové záření, stále si můžete užívat dokonalé opalování po celé měsíce!

Melanotan 2 je prodáván a dodáván jako lyofilizovaný prášek, který je uzavřen a uložen ve sterilní 10mg víceúčelové lahvičce. Před použitím prášku Melanotan II musíte prášek zředit ve sterilní vodě. To bude muset být provedeno doma, protože kapalný roztok se rychle rozloží a sníží účinnost bez nepřetržitého chlazení po smíchání.

Chcete-li připravit směs, musíte smíchat prášek MT2 s 1-2 ml sterilní vody. Pro dosažení nejlepších výsledků a nejlepší přesnosti dávkování doporučujeme použít níže uvedenou peptidovou kalkulačku Lovemelanotan, která vám pomůže určit vhodný poměr a dávkování pro váš typ pleti, aby byly zajištěny ty nejlepší výsledky.

FZBIOTECH je profesionální výrobce a dodavatel prášku Melanotan II v Číně, pro dlouhodobou spolupráci jsou k dispozici vzorky zdarma, uvítací kontaktsales@fengzusw.com.

FZBIOTECH, vždy vám poskytne řešení typu „vše v jednom“.


Back