Banner
Domů > Znalosti > Obsah

Kyselina hyaluronová - klíč k fontáně mládeže

Dec 30, 2015

Kyselina hyaluronová je druh mucopolysacharidu kyseliny. Je to nejdůležitější materiál, který udržuje pokožku velmi jemnou a je také součástí lidského těla, hraje zvláštní roli při zadržování vody. Kyselina hyaluronová je nejlépe zvlhčující látka nacházející se v přírodě a je známá jako ideální přírodní hydratační faktor.

Jak funguje kyselina hyaluronová?
1.Absorb vlhkost
Kyselina hyaluronová pomáhá pokožce absorbovat velké množství vlhkosti, kůže s vlhkostí může být udržována pružná a měkká. V nedávné době je injekce kyseliny hyaluronové jediným způsobem, jak doplnit kůži hyaluronovou kyselinu. Podobné produkty péče o pokožku používají malé množství kyseliny hyaluronové jako hydratační faktor, který může komprimovat a balit kyselinu hyaluronovou s molekulovou hmotností milionů, kterou lze aplikovat na kůži. Poté kůže dokáže absorbovat ekvivalent asi 1000 krát svou vlastní hmotnost vody , což činí kožní buňky plné a hladké.
2. Oprava a zadržování vody
Kyselina hyaluronová je druh transparentní gelové látky, která může okamžitě hlubokou vlhkost, zvyšuje pružnost a napětí kůže, pomáhá obnovit normální rovnováhu vody a oleje. Může zlepšit suchou a uvolněnou pokožku. Kyselina hyaluronová je také důležitou složkou pokožky, má funkci kůže tkáňové páry. Když je kůže vystavena působení UV záření. Kůže může spálit a zapálit kůži, pak kožní organizace přestane vyrábět kyselinu hyaluronovou a zároveň může urychlit recesi hyaluronové kyseliny současně. Hyaluronová kyselina, která se nachází v pojivové tkáni lidského těla, stejně jako thedermis, má silnou absorpční schopnost a zvlhčující funkci, alsocan zlepšuje pokožku po dlouhou dobu zadržování vody, což pomáhá elastickým vládám a kolagenu plnému vodě a činí kůže je pružnější.
3. Odstraňte vrásky
Kvůli stárnutí, kouření, extruzi ze spánku a tahu gravitace bude kyselina hyaluronová v kůži utíkat a následně postupně snižovat kožní kolagen a elastické vlákno a způsobit, že kůže je ochablá a tvoří vrásky na obličeji. injekční kyselina hyaluronová může účinně řešit mnoho vrásek, jako jsou vrásky nožních vrásek, Rohy ústních linií, nasolabiální záhyby apod.

Back