Banner
Domů > Znalosti > Obsah

Hyoscine scopolamin prášek Funkce použití a vedlejší efekty

May 05, 2017

Hyoscine , také známý jako skopolamin, je lék používaný k léčbě pohybové nemoci a pooperační nevolnosti a zvracení. To je také někdy použito před operací snížit sliny. Při použití injekčních účinků se začne po přibližně 20 minutách a trvá až 8 hodin. Může být také užíván ústy a jako kožní náplast.

Časté nežádoucí účinky zahrnují ospalost, rozostřené vidění, rozšířené žíly a sucho v ústech. Nedoporučuje se u lidí s glaukomem nebo obstrukcí střev. Není jasné, zda je použití během těhotenství bezpečné; zdá se však, že je během kojení bezpečné. Hyoscine je v antimuskarinové rodině léčivých přípravků a působí blokováním některých účinků acetylcholinu v nervovém systému.

Funkce skopolaminového prášku

1. Anti-alkálie pro žlučník.

2. Zabraňte vylučování žlázy.

3. Vylepšete žaludeční a dvanáctníkové vředy.

4. Zbavte křeče žaludku a střeva.

Použití skopolaminového prášku

Tato kožní náplast se používá k prevenci nevolnosti a zvracení způsobených pohybovou nemoci nebo zotavení z anestezie a operace. Tento lék funguje tím, že koriguje nerovnováhu přírodních látek (acetylcholinu a norepinefrinu), které se mohou vyskytnout v případě pohybové nemoci. Zablokuje také určité signály do mozku, které mohou způsobit nevolnost a zvracení.

Tento lék se nedoporučuje používat u dětí.

Nežádoucí účinky skopolaminového prášku

Může se objevit rozmazané vidění a rozšířené žíly, jak se vaše tělo přizpůsobuje léčbě. Mohou také vzniknout sucho v ústech, ospalost, závratě, snížení pocení, zácpa a mírné svědění / zarudnutí na místě aplikace. Pokud některý z těchto účinků přetrvává nebo se zhoršuje, okamžitě informujte svého lékaře nebo lékárníka.

Chcete-li zmírnit sucho v ústech, cukry (bez cukru) tvrdé bonbóny nebo ledové žetony, žvýkat (bez cukru) gumu, pít vodu nebo použít náhradku slin.

Kde koupit Scopolamine prášek?

Můžete mít hluboké znalosti o prášku skopolaminu. Xi'an Fengzu Biologické Techology Co, Ltd, jako Čína profesionální dodavatel monomeru, se věnuje poskytování různých monomerů s výhodnou cenu. E-mail můžete odeslat na adresu sales@fengzusw.com přímo za konkurenční cenu a odborné znalosti. Pro dlouhodobou spolupráci jsou k dispozici bezplatné vzorky. Těšíme se na váš dotaz.


Back