Banner
Domů > Znalosti > Obsah

Imunomodulační produktů Beta sitosterolu

Feb 16, 2016

Beta sitosteroluje rostlinná látka podobná cholesterolu. Mohlo by pomoci snížit hladinu cholesterolu tím, že omezí množství cholesterolu, který je schopen vstoupit do těla.Beta sitosterolu Můžete také svázat do prostaty snížit otok (zánět). Rostlinné steroly byly chemicky popsány v roce 1922. Později v roce 1950 bylo zjištěno, že tyto sterolů nižší koncentrace sérového cholesterolu tím, že snižuje vstřebávání cholesterolu ze střeva. Nicméně 1980, statiny byly zavedeny na trh, takže roli rostlinných sterolů ve snižování hladiny lipidů nedocenil. Následně,Beta sitosterolubyl uznán, jako přirozeně se vyskytující látky, rostlinné steroly mohou být přidány do potravin. Margarín se zdá být ideální. Za posledních 15 let zde také bylo několik zpráv v literatuře, která označuje, že fytosteroly mají některé imunologické aktivity.

 

Beta sitosteroluje látka vyskytuje v rostlinách. Chemici nazvat "rostlinných sterolů ester." Vyskytuje se v ovoce, zeleniny, ořechů a semen. Používá se vyrábějí léky.Beta sitosteroluse používá pro onemocnění srdce a vysoký cholesterol. Používá se také pro posílení imunitního systému a pro prevenci rakoviny tlustého střeva, stejně jako pro žlučníkové kameny, nachlazení a chřipka (chřipka), HIV/AIDS, revmatoidní artritida, tuberkulóza, lupénka, alergie, rakovina děložního čípku, fibromyalgie, systémový lupus erythematodes (SLE), astma, vypadávání vlasů, zánět průdušek, migrény a chronický únavový syndrom.

 

Někteří muži používají beta sitosterolu pro zvětšenou prostatou (benigní hyperplazie prostaty či BPH). Některé ženy ji použít pro příznaky menopauzy.Beta sitosteroluslouží také k posílení sexuální aktivity. Beta sitosterolu maratonce někdy používají ke snížení bolesti a otok po běhu. Někteří lidé použít beta sitosterolu na kůži k léčbě ran a popálenin.

 

Kde koupitbeta sitosterolu?
Můžete mít hluboké pochopeníbeta sitosterolu. Xi'an Fengzu biologické Techology Co., Ltd., jako profesionální dodavatel rostlinného extraktu a monomer, věnuje poskytování různých čistě rostlinného extraktu a monomeru s příznivou cenou. Můžete poslat E-mail na
Sales@fengzusw.compřímo za konkurenční cenu a odborné znalosti. Pro dlouhodobou spolupráci je k dispozici bezplatné vzorky. Těšíme se Váš dotaz.Back