Banner
Domů > Znalosti > Obsah

Instantizované BCAA práškové recenze

Mar 16, 2016

Pokud jde o účinky proti únavě, je BCAA vysoce pravděpodobné, že se to bude vztahovat pouze na neškolené nebo lehce vyškolené osoby, které provádějí dlouhodobé cvičení. Zdá se, že existuje rozdíl mezi vyškolenými a neškolenými osobami a možná je to způsobeno menším tolerancí vůči sedativě vyvolané cvičením (únava bývá spíše v počátečních začátcích, takže jejich účinek proti únavě bude více ovlivňovat)

Katabolismus BCAA se vyskytuje v mitochondriích buněk. BCAA podléhají reverzibilní konverzi na α-keto deriváty (známé jako α-ketokyseliny s rozvětveným řetězcem) enzymem rozvětvenou aminotransferázou (BCAT) a pak se nevratně metabolizují (oxidační dekarboxylaci) prostřednictvím dehydrogenázy rozvětveného řetězce α-keto-kyselin (BCKDH), o kterém se předpokládá, že je krokem omezujícím rychlost katabolismu BCAA .

Katabolismus BCAA je řízen rychlostí enzymu omezujícího rychlost (BCKDH komplex) a tento enzym sám pozitivně (BCKDH fosfatáza) a negativně (BCKDH kináza) je regulován jinými enzymy. Jsou umístěny ve vysokých koncentracích v kosterním svalu (tudíž lokalizovaný katabolismus BCAA) a jejich aktivita určuje koncentrace BCAA v buňce.

Kde koupit BCAA ?
Můžete mít hluboké znalosti o BCAA . Xi'an Fengzu Biological Techology Co, Ltd, jako Čína profesionální dodavatel rostlinných extraktů a monomer, se věnuje poskytování různých čistých rostlinných extraktů a monomer s výhodnou cenu. E-mail můžete odeslat na adresu sales@fengzusw.com přímo za konkurenční cenu a odborné znalosti. Pro dlouhodobou spolupráci jsou k dispozici bezplatné vzorky. Těšíme se na váš dotaz.

 


Back