Banner
Domů > Znalosti > Obsah

Iodixanol - Použití, účinnost a vedlejší účinky FZBIOTECH Online Shopping

Aug 24, 2017

Iodixanol je ve skupině léčivých přípravků nazývaných kontrastní látky pro rentgenové záření (RAY dee oh payk). Iodixanol obsahuje jód, látku, která absorbuje rentgenové záření. Radiologické kontrastní látky se používají k tomu, aby umožnily jasnější vidění krevních cév, orgánů a jiných ne-kostních tkání na CT vyšetření nebo jiném rentgenovém vyšetření.

Jak se používá iodixanol?

Iodixanol se injektuje do žíly pomocí IV. Poskytovatel zdravotní péče vám poskytne tuto injekci těsně před vaším radiologickým testem.

Pokud užíváte iodixanol, můžete dostat léky k prevenci některých nežádoucích účinků.

Informujte ošetřovatele, pokud pocítíte jakoukoli pálení, bolest nebo otok kolem IV jehly, když je podáván injekční roztok iodixanolu.

Před a po radiologickém testu vypijte extra tekutiny. Iodixanol může způsobit dehydrataci, která může vést k nebezpečným účinkům na vaše ledviny. Dodržujte pokyny svého lékaře týkající se typů a množství tekutin, které je třeba vypít před a po testování.

Starší dospělí mohou potřebovat zvláštní péči, aby nedošlo k dehydrataci. Po podání jodixanolu může být potřeba zkontrolovat funkci ledvin.

Iodixanol vedlejší účinky

Získejte nouzovou lékařskou pomoc, pokud máte známky alergické reakce: kopřivka; dýchavičnost, těžké dýchání; otok obličeje, rtů, jazyka nebo hrdla.

Ve vzácných případech může iodixanol způsobit těžkou reakci na léčbu, která může postihnout mnoho částí těla. Tento typ reakce může začít několik týdnů po začátku užívání tohoto léku. Vyhledejte lékařskou pomoc, pokud máte nové nebo zhoršující se příznaky horečky, otoky v obličeji, červené nebo puchýřlivé kožní vyrážky, symptomy chřipky, otoky, pocit slabosti nebo únavy, těžké brnění nebo necitlivost, bolest břicha, ztráta chuti k jídlu, žloutenka kůže nebo očí), ztráta tělesné hmotnosti, bolest či pálivost při močení, bolesti dolních končetin, otoky nohou a nohou, kašel, bolest na hrudi nebo potíže s dýcháním.

Kde koupit Iodixanol?

Můžete mít hluboké porozumění Iodixanolu. Xi'an Fengzu Biologické Techology Co, Ltd, jako Čína profesionální dodavatel Iodixanol, byl věnován poskytování různých monomerů s výhodnou cenu. E-mail můžete odeslat na adresu sales@fengzusw.com přímo za konkurenční cenu a odborné znalosti. Pro dlouhodobou spolupráci jsou k dispozici bezplatné vzorky. Těšíme se na váš dotaz.


Back