Banner
Domů > Znalosti > Obsah

Irinotekanový prášek - FZBIOTECH | Použití, vedlejší účinek a přínosy

Jun 23, 2017

Irinotekan , prodávaný pod značkou Camptosar mezi ostatními, je lék používaný k léčbě rakoviny tlustého střeva a malobuněčného karcinomu plic. U rakoviny tlustého střeva se užívá buď samostatně, nebo s fluorouracilem. U malobuněčného karcinomu plic se používá s cisplatinou. Je podáván pomalou injekcí do žíly.

Používá se z prášku Irinotecan

Léčba rakoviny tlustého střeva nebo konečníku. Může být použit samostatně nebo v kombinaci s jinými léky. Může být také použita pro jiné podmínky, které určil lékař.

Irinotekan je antineoplastická látka. Funguje interferováním s produkcí proteinů nezbytných pro růst a reprodukci rakovinných buněk.

Vedlejší účinek prášku Irinotecan

Nejvýznamnější nežádoucí účinky irinotekanu jsou závažné průjemné a extrémní potlačení imunitního systému.

Irinotekan- spojená průjma je závažná a klinicky významná, někdy vede k těžké dehydratace vyžadující hospitalizaci nebo přijetí jednotky intenzivní péče. Tento vedlejší účinek se řídí agresivním užíváním antidiarrheálií, jako je loperamid nebo co-fenotrope, s prvním uvolněným pohybem střev.

Imunitní systém je negativně ovlivněn irinotekanem. To se odráží v dramaticky sníženém počtu bílých krvinek v krvi, zejména u neutrofilů. Pacient může zaznamenat období neutropenie (klinicky významné snížení neutrofilů v krvi), zatímco kostní dřeň zvyšuje produkci bílých buněk, aby kompenzovala.

Výhody prášku Irinotecan

1.Irinotekan hydrochlorid (CPT-11) je intravenózní antineoplastická látka. Irinotecan Hydrochlorid je silné protirakovinné léčivo s aktivitou v široké škále experimentálních modelů nádorů. Irinotekan hydrochlorid je jedním z mnoha ve vodě rozpustných derivátů kamptothecinu (CPT), cytotoxického rostlinného alkaloidu izolovaného z čínského stromu Camptotheca acuminate. Irinotekan hydrochlorid má aktivitu v rakovině kolorektálního karcinomu podobnou 5-fluorouracilu a zdá se, že je částečně nerozpustný.

2. Tento produkt je antineoplastický. Je to první lék, který se používá k léčbě rakoviny metastatického konečníku konečníku; má také velmi dobré účinky na nemalobuněčný karcinom plic a malobuněčný karcinom plic.

Kde koupit Irinotecan prášek?

Můžete mít hluboké znalosti o prášku Irinotecan. Xi'an Fengzu Biologické Techology Co, Ltd, jako Čína profesionální dodavatel monomeru, se věnuje poskytování různých monomerů s výhodnou cenu. E-mail můžete odeslat na adresu sales@fengzusw.com přímo za konkurenční cenu a odborné znalosti. Pro dlouhodobou spolupráci jsou k dispozici bezplatné vzorky. Těšíme se na váš dotaz.


Back