Banner
Domů > Znalosti > Obsah

Král přírodních alkalických potravin - prášek barley trávy

Nov 23, 2015

Zavedení prášku ječmene trávy:
Prášek ječmene je vysoce alkalická výživná složka, která obsahuje nejhojnější a vyváženou výživu. A obsahuje mnoho druhů aminokyselin, minerálů, vitamínů, přírodního chlorofylu a aktivního enzymu, které jsou důležitou živnou látkou pro lidské tělo. Beta-karoten v prášku ječmene je třináctinásobek mrkve, žehlička je třináctkrát více než špenát, bílkovina má 16krát mléko a draslík v něm je 20krát vyšší než banán. To bylo nazýváno "králem přírodních alkalických potravin".
Vlastnosti pro prášek ječmene trávy
(1) král přírodního alkalického jídla: může vyvážit PH hodnotu těla tak, aby se zabránilo rakovině.
(2) 45% vláknina: může účinně inhibovat adipogenezi, pomáhá zhubnout, odstraňuje střevní toxiny, zlepšuje střevní mikroby, zvyšuje probiotika, zabraňuje zácpě, atd.
(3) 30% malá molekula bílkovin: Obsahuje řadu aminokyselin, které jsou vysoce kvalitní rostlinné bílkoviny a mohou být snadno absorbovány pro lidské tělo.
(4) Chlorofyl: chlorofyl je nazýván "zelená krev", je to čisticí prostředek na krve a cévník. Proto má dobrou funkci opsonizace u pacientů s hypertenzí, hyperlipidemií a hyperglykemií.
(5) SOD: superoxid dismutáza, je to hlavně proti volnému radikálu lidského těla, může také eliminovat senilní plaky, čímž zpomaluje stárnutí lidského těla.
(6) Obsah vápníku: obsah vápníku v prachu ječmene je 11krát mléka. S charakteristikami malých molekul a volným stavem, což umožňuje, aby bylo snadno absorbováno lidským tělem jak pro mladé, tak pro staré. Je to nejlepší doplněk vápníku.
Proč nemoci mohou být způsobeny kyselým tělem
100% pacient s rakovinou s kyselým tělem.
(1) Kyselé tekutiny vedly ke snížení účinnosti enzymatické reakce.
(2) Kyslé tekutiny zvyšují viskozitu krve, což snižuje likviditu krve.
(3) Kyselé tekutiny vedly ke snížení rychlosti a citlivosti odezvy imunitního systému
(4) Kyselé tekutiny mění fyzikální vlastnosti červených krvinek, a tím ovlivňují účinnost krevního oběhu.
(5) Kyselé tekutiny jsou úrodná půda rakovinných buněk, které způsobují, že normální buňky se vyskytují léze.
Principy detoxikace prášku ječmene trávy
(1) Dietní vláknina - vylučte toxin z střevního traktu (toxin se znovu vstřebá střevní stěnou a přichází do krve, jestliže odpad z střevního traktu nelze včas vyloučit)
(2) Chlorofyl - čistit krev, eliminovat zánět, těžké kovy a toxiny drog.
(3) SOD aktivní enzym - čisté pesticidy a chemické toxiny, odolávají volnému radikálu peroxidu a brání buněčné mutaci.
(4) Velké množství iontů minerálních iontů, jako je vápník, kyselé toxiny neutralizující draslík z těla.
5 Výhody prášku ječmene trávy
(1) Výběrem vysoce kvalitních surovin - ječmenová tráva (velikost 25-30 cm) je vybrána z pobřežních solných solí a bez průmyslových znečištění.
(2) Bez přísad - prášek z ječmene je 100% čistý přírodní produkt z ekologického zemědělství, výrobní proces nepoužívá syntetická hnojiva, pesticidy a regulátory růstu. Mezitím je jeho vzhled a chuť zcela bezpečná a spolehlivá.
(3) Proces nanášení nízkoteplotního práškového vzduchu - Výrobní proces normálního prášku z ječmene šťávou sušením a mechanickým rozmělněním mnohokrát, který může snadno zničit výživné složky, jelikož během tohoto výrobního procesu došlo k vysokým teplotám. Prášek z ječmene z ječmene vyráběný firmou FZBIOTECH je prováděn pomocí nízkoteplotního principu rozstřikování vzduchem (také známého jako: extrakce buněčné stěny); v tomto novém výrobním procesu byl stroj nastaven tak, aby udržoval 0 stupňů po celou dobu a může také produkovat velmi jemný a hladký prášek. Tato technologie byla zařazena do seznamu nejoblíbenějších na světě. Tento nový výrobní proces rozbíjí buněčnou stěnu rostliny, díky níž tělo absorbuje živiny mnohem jednodušší.
(4) Super jemný prášek - Prášek z ječmene z ječmene z FZBIOTECH má lepší vlastnosti absorpce a chuti.
Vhodná skupina pro prášek z nízkých tráv
Tento produkt je čistý rostlinný nápoj, bez omezení pro dav nebo věk, vhodný pro všechny zdravotnické a zdravotnické populace. Tento produkt může vyloučit toxin, zlepšit vzhled těla a prodloužit životnost.
Způsob použití pro prášek z nízkých tráv
(1) Vezměte 6 až 9 gramů do šálku.
(2) Přidejte 200-300 ml teplé vody (teplota vody nepřesahuje 50 stupňů)
(3) Podle individuální chuti můžete přidat některé med, sójové mléko, ovocné šťávy apod.

Back