Banner
Domů > Znalosti > Obsah

Kojické kyslé vedlejší účinky

Feb 24, 2016

Kojicová kyselina , odvozená od hub a jiných rostlinných materiálů, je běžnou složkou produktů na zesvětlení / vyblednutí pokožky, zvlhčovačů na tvář a tělo, krémů a pleťů proti stárnutí, krémů kolem očí, čisticích prostředků na obličej, opalovacích krémů a jiných produktů péče o pokožku. Jeho hlavním účelem je, podle KojicAcid .org, léčba hyperpigmentace, k níž dochází, když se v oblastech pokožky vyvinou příliš mnoho melaninu. Melanin je látka, která dodává barvu pleti, jako jsou krtky, věkové skvrny a pihy. Kojičí kyselina může způsobit některé nežádoucí účinky, zejména u osob s citlivou kůží.

Podráždění kůže
Podráždění kůže je nejčastější nežádoucí účinek kyseliny kojové podle online bezpečnostního listu materiálů (MSDS), který dále uvádí, že kyselina kojová v čisté formě "může být škodlivá při vdechování, požití a při absorpci kůží. " Množství kyseliny kojové v přípravcích na péči o pleť však obvykle není dostatečné k tomu, aby vyvolalo podráždění, pokud uživatel nemá obzvláště citlivou pokožku a některé produkty kyseliny kojové obsahují lokální kortikosteroidy, které by mohly čelit potenciálním podrážděním.

Alergická kontaktní dermatitida
Dokonce i když kyselina kojová původně nedráždí pokožku, KojicAcid .org poznamenává, že existuje nebezpečí vzniku alergické kontaktní dermatitidy s pokračujícím pravidelným užíváním. Tento stav kůže je charakterizován červenou vyrážkou nebo nárazy, svěděním, bolestí, puchýři a suchými, červenými skvrnami kůže - stejná reakce by se mohla dostat z kontaktu s jedovatým břečkem nebo dubovým jedem. Pokud si všimnete těchto nežádoucích účinků, přestaňte užívat.

Kde koupit kyselinu kojovou?
Můžete mít hluboké pochopení kyseliny kojové . Xi'an Fengzu Biological Techology Co, Ltd, jako Čína profesionální dodavatel rostlinných extraktů a monomer, se věnuje poskytování různých čistých rostlinných extraktů a monomer s výhodnou cenu. E-mail můžete odeslat na adresu sales@fengzusw.com přímo za konkurenční cenu a odborné znalosti. Pro dlouhodobou spolupráci jsou k dispozici bezplatné vzorky. Těšíme se na váš dotaz.


Back