Banner
Domů > Znalosti > Obsah

Kyselina L-pyroglutamová | Použití a vedlejší účinek

Jun 15, 2017

Kyselina pyroglutamová je cyklizovaný derivát kyseliny L-glutamové. Je to neobvyklý derivát aminokyseliny, ve kterém volná aminoskupina kyseliny glutamové cyklizuje za vzniku laktamu. Vzniká enzymaticky z glutamátu, glutaminu a gama-glutamylátovaných peptidů, ale může být také produkován působením gama-glutamylcyklotransferázy na L-aminokyselinu. Zvýšené hladiny v krvi mohou být spojeny s problémy metabolismu glutaminu nebo glutatidu. Tato sloučenina se vyskytuje v podstatných množstvích v mozkové tkáni a jiném tkáni ve vazebné formě, zejména v kůži. Také přítomen v rostlinných tkáních. Je prodáván, přes pult, jako "inteligentní droga" pro zlepšení krevního oběhu v mozku.


Použití kyseliny L-pyroglutamové

Sodná sůl kyseliny pyroglutamové - známá jako pyroglutamát sodný, PCA sodíku nebo pidolát sodný - se používá pro suchou kůži a vlasové výrobky, protože je to zvlhčovadlo. Má nízkou toxicitu a není dráždivý pro pokožku, ale její použití ve výrobcích je omezeno vysokou cenou.

Kyselina L-pyroglutamová se prodává online jako výživový doplněk.


Výhody kyseliny L-pyroglutamové

Pro potraviny, léky, kosmetiku a další průmysl; meziprodukty organické syntézy, přísady do potravin

1. kyselina l-pyroglutamová je kardiová ochrana; prevence aterosklerózy

2.Kyselina L-pyroglutamová je prevence rakoviny

3.L-pyroglutamová kyselina je prevence zubního kazu a choroby dásní

4.L-pyroglutamová kyselina je zlepšení funkce ledvin

5. Agregace anti-destičkových kyselin L-pyroglutamové k prevenci srážení krve

6.L-pyroglutamová kyselina je ochrana jater

7.L-pyroglutamová kyselina je ochrana a obnovení imunitního systému

8.L-pyroglutamová kyselina je inhibice infekčních patogenů


Kde koupit L-pyroglutamová kyselina?

Můžete mít hluboké pochopení kyseliny L-pyroglutamové. Xi'an Fengzu Biologické Techology Co, Ltd, jako Čína profesionální dodavatel monomeru, se věnuje poskytování různých monomerů s výhodnou cenu. E-mail můžete odeslat na adresu sales@fengzusw.com přímo za konkurenční cenu a odborné znalosti. Pro dlouhodobou spolupráci jsou k dispozici bezplatné vzorky. Těšíme se na váš dotaz.


Back