Banner
Domů > Znalosti > Obsah

Naučte se znalost eukalyptového oleje

Oct 09, 2015

Nabízíme nejlepší eukalyptový olej, který je extrahován z větví a listů eukalyptového stromu parním destilačním procesem. To je také známé jako horečka strom.

Úvod:

Domorodci a domorodí obyvatelé Austrálie objevili léčivé vlastnosti oleje. Strom je vlastně původem z domorodců a Austrálie. Tito lidé používali olej k vyřešení problémů s kůží a jako lék na horečku. Moderní herbáři dále věří, že olej může být také použit pro léčbu nachlazení a respiračních onemocnění. Eukalyptový olej má také silné germicidní a antibakteriální účinky, což z něj dělá jemný decongestant. Strom je široce vysazen v provincii Guangxi, Yunnan a Sichuan v Číně.

Oblast použití:

Eukalyptový olej má v minulosti široké použití jako farmaceutické, antiseptické, repelentní, aromatické, vonné a průmyslové použití.
Eukalyptový olej na bázi cínu se používá jako odpuzující hmyz a biopesticid. V USA byl eukalyptový olej poprvé registrován v roce 1948 jako insekticid a protihluk.

Dávkování:

Při použití eukalyptového oleje existují určité dávky, které je třeba podat. Pro vnitřní použití je 0,3-0,6 gramů denně nezbytného eukalyptového oleje dostatečný pro nachlazení nebo jiné respirační problémy. Několik kapek může být nasazeno na kapesník a vdechováno jednou za čas. Malé množství může být také vloženo do vany, aby se zmírnila jakákoli nachlazení nebo dýchací potíže. Při použití jako esenciální olej stačí pár kapek v kombinaci s jiným olejem nebo krémem, aby pokožka poskytla pěknou masáž. Masty by měly být podle potřeby potřísněny. Pro účely tinktury je vodný alkoholový přípravek obsahující 5 až 10% oleje dostatečný pro použití. Pokud chce jednotlivec vdechnout olej, může být použito několik kapek přidaných do horké vody. Může se také přidat do odpařovače a parní pára se může vdechnout.

Back