Banner
Domů > Znalosti > Obsah

Lighiyellow Sophora extraktový prášek - Matrina

Feb 10, 2016

Rostlina Sophora Flavescens je tradiční čínská medicína, která se používá pro protinádorovou, virovou hepatitidu, enteritidu, virovou myokarditidu, arytmii a kožní onemocnění. To je někdy označováno jako Kushen nebo Ku Shen a v kontextu tradiční čínské medicíny je známo, že má "chladící" a antiphlogistic (protizánětlivé) vlastnosti. Surová bylina a surové výtažky horké vody ze sopory byly k dispozici na západě již více než 25 let. Alkaloidní frakce kořenů sophory obsahující standardizovanou úroveň oxymetrinu a matrinu (20%) byla poprvé zavedena Ústavem pro tradiční medicínu a zpřístupněna praktickým lékařům v tabletové formě pod názvem Oxymatrin (White Tiger) v roce 1998. Bylo bez nežádoucích účinků.

Výtažná matrina Sophora flavescens je rostlinný prášek získaný z kořene rostliny sophora flavescens. Má dlouhou historii lékařského použití v Číně, kde je stále používána k léčbě širokého spektra nemocí, včetně úplavice, otoku a ekzému. V Číně jsou alkaloidy často podávány injekčně, ale tento způsob podávání není na západě přijatelný, takže místo toho se používá orální dávkování. Při orálním podání se většina oxymatrinu přemění na matrinu ; k dosažení vysoké hladiny oxymatrinu v krvi musí být podána injekcí. Nicméně není jasné, zda je oxymatrin klinicky účinnější než matrina . Čínští vědci také používali alkaloidy ve formě tobolek s výsledky, které se podobají injekci. Sophora je také podávána v komplexních vzorcích, které se vyrábějí jako odvarky a užívají se perorálně.

Kde koupit Matrine ?
Můžete mít hluboké pochopení matrina . Xi'an Fengzu Biological Techology Co, Ltd, jako profesionální dodavatel rostlinných extraktů a biopesticide, se věnuje poskytování různých čistých rostlinných extraktů a biopesticide s příznivou cenu. E-mail můžete odeslat na adresu sales@fengzusw.com přímo za konkurenční cenu a odborné znalosti. Pro dlouhodobou spolupráci jsou k dispozici bezplatné vzorky. Těšíme se na váš dotaz.


Back