Banner
Domů > Znalosti > Obsah

Hydrochlorid linkomycinu Použití, vedlejší účinek a přínosy

Jun 20, 2017

Lincomycin hydrochlorid je bílý nebo prakticky bílý krystalický prášek a je bez zápachu nebo má slabý zápach. Jeho roztoky jsou kyselé a jsou pravotočivé. Lincomycin hydrochlorid je volně rozpustný ve vodě; rozpustný v dimethylformamidu a velmi slabě rozpustný v acetonu.

Použití hydrochloridu lincomycinu

Ačkoli podobná struktura, antibakteriální spektrum a mechanismus účinku na makrolidy, lincomycin je také účinný proti jiným organismům, včetně aktinomycetů a některých druhů Mycoplasma a Plasmodium.

Nicméně vzhledem k jeho nežádoucím účinkům a toxicitě je dnes zřídka používán a vyhrazeno pro pacienty alergické na penicilin nebo kde bakterie vyvinuly rezistenci.

Nežádoucí účinky hydrochloridu lincomycinu

Všechny léky mohou mít nežádoucí účinky a LINCOCIN může mít nežádoucí vedlejší účinky u několika lidí. Někdy jsou vážné, většinou nejsou. Pokud se u Vás objeví některé nežádoucí účinky, možná budete potřebovat lékařskou pomoc.

Nezapomeňte na tento seznam možných nežádoucích účinků. Nesmíte zažít žádnou z nich. Požádejte svého lékaře nebo lékárníka o zodpovězení jakýchkoli dotazů, které máte.

Informujte svého lékaře nebo lékárníka co nejdříve, pokud se necítíte dobře, když používáte LINCOCIN.

Jak používat Lincomycin Hydrochlorid

Použijte linkomycin podle pokynů svého lékaře. Zkontrolujte na štítku na léku správné pokyny pro dávkování.

1.Linkomycin se podává formou injekce do ordinace lékaře, nemocnice nebo kliniky. Pokud máte jakékoliv dotazy, obraťte se na svého lékaře.

2.Pokud vynecháte dávku linkomycinu, zavolejte svého lékaře, abyste zjistili, co dělat.

Zeptejte se svého poskytovatele zdravotní péče o všech možných otázkách týkajících se používání linkomycinu.

Kde koupit Lincomycin hydrochlorid?

Můžete mít hluboké pochopení hydrochloridu lincomycinu. Xi'an Fengzu Biologické Techology Co, Ltd, jako Čína profesionální dodavatel monomeru, se věnuje poskytování různých monomerů s výhodnou cenu. E-mail můžete odeslat na adresu sales@fengzusw.com přímo za konkurenční cenu a odborné znalosti. Pro dlouhodobou spolupráci jsou k dispozici bezplatné vzorky. Těšíme se na váš dotaz.


Back