Banner
Domů > Znalosti > Obsah

Onemocnění jater Producter - červená kvasnice rýže extrakt

Feb 06, 2017

Červené kvasnice rýže je látka vytvořená fermentaci druh červené kvasnice zvané Monascus purpureus rýží. Červené kvasnice rýže extrakt se používala v Číně jako konzervační přísada, koření a potravinářské barvivo. Slouží k dát pekingská kachna její charakteristickou červenou barvu a může také být přísada v rybí omáčky, rybí pasty a rýžové víno. Červené kvasnice rýže extrakt se používá v tradiční čínské medicíně jako prostředek pro špatný krevní oběh, trávení a průjem.

Červené kvasnice rýže extraktobsahuje přirozeně se vyskytující látky, zvané monacolins. Monocolins, zejména jeden volal lovastatin, předpokládá se, že se v těle mění na látku, která inhibuje HMG-CoA reduktázy, enzymu, který aktivuje produkci cholesterolu. Kvůli této akci červená rýže Kvasnicový extrakt výrobky obsahují vyšší koncentraci monocolins byly vyvinuty a na trh jako přírodní produkt na snížení cholesterolu.

Problém je, že hlavní složkou těchto doplňků, lovastatin, je rovněž aktivní Farmaceutické suroviny v předepisování léků na vysoký cholesterol jako Mevacor. Ve skutečnosti Lovastatin červené kvasnice rýže extrakt byl původně odvozen z jiného typu červeného kvasinek zvané Monascus Rubere.

Když FDA zjistil, že extrakt červené kvasnice rýže obsažená látka nalezena v předepisování léků, korouhev červené kvasnice rýže výrobky obsahující lovastatin. V srpnu 2007 FDA vydala varování, že několik červené kvasnice rýže extrahovat produkty stále obsažena lovastatin. Výrobci těchto produktů formálníc tyto produkty.

Kde koupit červené kvasnice rýže extrahovat?

Můžete mít hluboké znalosti o červené kvasnice rýže extrahovat. Xi'an Fengzu biologické Techology Co., Ltd., jako profesionální dodavatel Čína rostlinného extraktu a monomer, věnuje poskytování různých čistě rostlinného extraktu a monomeru s příznivou cenou. Můžete odeslat E-mail sales@fengzusw.com přímo za konkurenční cenu a odborné znalosti. Pro dlouhodobou spolupráci je k dispozici bezplatné vzorky. Těšíme se Váš dotaz.


Back