Banner
Domů > Znalosti > Obsah

Loratadine používá a vedlejší účinek

Mar 10, 2017

Loratadinový prášek je antihistaminikum, které snižuje účinky přírodního chemického histaminu v těle. Histamin může způsobit příznaky kýchání, svědění, vodnatých očí a výtok z nosu.

Loratadin se používá k léčbě kýchání, výtoku nosu, vodních očí, kopřivky, kožní vyrážky, svědění a dalších příznaků nachlazení nebo alergie.

Loratadin se také používá k léčbě vředů a svědění u lidí s chronickými kožními reakcemi.

Lékařské použití

Loratadin je indikován k symptomatickému úlevu alergie, jako je senná rýma (alergická rýma), kopřivka, chronická idiopatická kopřivka a další kožní alergie. U alergické rinitidy (senné rýmy) je loratadin účinný jak pro nosní, tak pro oční příznaky: kýchání, rýma, svrbení nebo pálení očí.

Podobně jako cetirizin, loratadin snižuje svržení spojené s Kimurovou nemocí. Je prodáván za své méně sedativní vlastnosti.

Loratadin (Claritin) Nežádoucí účinky

Časté nežádoucí účinky Loratadinu

Ospalost

Únava

Bolest břicha

Bolest hlavy

Suché oči, sucho v ústech, sucho v krku

Průjem

Opačná reakce, ve které se cítíte vzrušená, nervózní nebo nervózní, známá jako paradoxní CNS stimulace namísto ospalosti nebo ospalosti

Kde koupit Loratadine prášek?

Můžete mít hluboké pochopení prášku Loratadinu. Xi'an Fengzu Biologické Techology Co, Ltd, jako Čína profesionální dodavatel monomeru, se věnuje poskytování různých monomerů s výhodnou cenu. E-mail můžete odeslat na adresu sales@fengzusw.com přímo za konkurenční cenu a odborné znalosti. Pro dlouhodobou spolupráci jsou k dispozici bezplatné vzorky. Těšíme se na váš dotaz.


Back