Banner
Domů > Znalosti > Obsah

Master Antioxidant ---- Glutathion

Nov 25, 2015

Předmluva glutathionu.

Dýchání, jídlo a cvičení dokonce vedou k tvorbě volných radikálů. Tyto přebytky volných radikálů napadají vaše tělo na buněčné úrovni, což ohrožuje vaše zdraví a rychlost vašeho věku. Glutathion dodává silný antioxidant, který se váže na volné radikály, a zabraňuje jim, aby v celém vašem těle způsobovaly spoušť.

Jak přípravek Glutathion působí?

Glutathion nejenže prostě bojuje proti volným radikálům, ale má také schopnost regenerovat další antioxidanty, jako je vitamin C a vitamín E. Poté, co tyto antioxidanty neutralizují volné radikály, stávají se nestálými radikály samotnými. A glutatión může pomoci recyklovat tyto nestabilní molekuly a pak je vrátit do aktivního působení.
Výhody glutathionu.

1. Bělení pleti:

Expozice do UV prostředí může zvýšit počet melanocytů, což způsobilo, že hyperpigmentace tmavší pokožku. Glutathion může snížit produkci melaninu tím, že omezuje aktivitu tyrosinázy a mění syntézu eumelaninu.

2. Anti-Aging:

UV záření může proniknout hluboko do dermis a způsobit předčasné stárnutí pokožky poškozením kolagenových vláken. Glutathion je silný antioxidant, který chrání kolagenová vlákna před poškozením volnými radikály a pak chrání elasticitu pokožky.

3. Eliminujte toxiny:

Glutathion může podporovat funkce vaší jater, ledvin a gastrointestinálního systému, které jsou hlavními detoxikačními cestami vašeho těla. Glutathion funguje dvěma způsoby:

1). Glutathion pomáhá eliminovat toxiny a některé chemické látky, které byly absorbovány lidským tělem.

2). Glutathion může zachytit a neutralizovat toxiny v gastrointestinálním systému předtím, než jsou absorbovány lidským tělem.

4. Zpevnit imunitní systém:

Existují dva důležité způsoby, kterými glutathion pomáhá zlepšit váš imunitní systém.

1). Glutathion hraje jako primární vojáci ve vašem imunitním systému, což je ústřední úloha ve funkci bílých krvinek, včetně lymfocytů T lymfocytů.

2). Glutathion může stimulovat přirozené zabíjení imunitních buněk. Vysoce kvalitní glutatión je ideální volbou pro doplňky stravy a kosmetické výrobky.
Kategorie glutathionu.

FZBIOTECH nabízí vysoce kvalitní glutatión s potravinami, kosmetickými a farmaceutickými výrobky. Jídlo a kosmetický stupeň glutathion se běžně používá jako denní nutraceutika a doplňky stravy. Farmaceutický produkt se obvykle přidává k léčbě léků k léčbě nebo prevenci některých onemocnění.

Back