Banner
Domů > Znalosti > Obsah

Seznamte se s Arbutinem: Tajemníkem pro zesvětlení pokožky

Mar 11, 2016

Arbutin je glukosylovaný hydrochinon, extrahovaný z medoviny. Hydrochinon je komerčně dostupný již od šedesátých let jako prostředek v produktech pro zesvětlení pokožky. Arbutin se přirozeně vyskytuje u pšenice, hrušních kůží a listů borůvek a brusinek a je metabolizován tělem za účelem výroby hydrochinonu, přičemž většina produktu se vylučuje močí. Topická aplikace arbutinu inhibuje tvorbu melaninu s minimální systémovou absorpcí.

Arbutin je účinná látka extrahovaná z listů rostliny borůvky (Arctostaphylos uva-ursi). Historicky byly tyto extrakty použity jako diuretika a léčily infekce močových cest, cystitidu a ledvinové kameny. Arbutin se v těle přemění na hydrochinon, fenolové činidlo s antimikrobiálními, adstringentními a dezinfekčními vlastnostmi. Místní hydrochinon je běžnou léčbou hyperpigmentace. Arbutin je glykolylovaný benzochinon považovaný za nefenolový prostředek, který je také účinný v podmínkách hyperpigmentace, protože se převádí na hydrochinon. V roce 1990 vyvolala toxicita hydrochinonu výtažky uva-ursi, které byly zakázány z perorálních léků bez předpisu v dietě a menstruačních / diuretických přípravcích.

Arbutin byl použit pro postinflamační hyperpigmentaci a byl účinně použit k léčbě hyperpigmentace charakterizované hyperaktivním melanocytem. Pokračující používání přípravků vede ke snížení koncentrace melaninu, zejména v oblastech vystavených slunci.

Kde koupit arbutin ?
Můžete mít hluboké pochopení arbutin . Xi'an Fengzu Biological Techology Co, Ltd, jako Čína profesionální dodavatel rostlinných extraktů a monomer, se věnuje poskytování různých čistých rostlinných extraktů a monomer s výhodnou cenu. E-mail můžete odeslat na adresu sales@fengzusw.com přímo za konkurenční cenu a odborné znalosti. Pro dlouhodobou spolupráci jsou k dispozici bezplatné vzorky. Těšíme se na váš dotaz.


Back