Banner
Domů > Znalosti > Obsah

Hydratační výhody prášku Ectoin

Dec 09, 2020

Ektoinový prášekzajišťuje, že vysoce halofilní bakterie nezemřou na dehydrataci v prostředí s vysokým obsahem solí. Je to důležitá látka pro udržení rovnováhy osmotického tlaku. Jeho jedinečná molekulární struktura mu dává silnou schopnost komplexovat molekuly vody. Jedna molekula Ectoinu může komplexovat čtyři nebo pět molekul vody, které mohou strukturovat volnou vodu v buňkách. . Během aplikačního období může prášek Ectoin nepřetržitě zlepšovat schopnost zadržovat vlhkost pokožky&# 39 a schopnost zadržovat vodu v pokožce&# 39 se nesnižuje okamžitě po zastavení. Kapacita zadržování vody v pokožce&# 39 je i po týdnu přerušení stále vyšší než u kontrolní skupiny. Je to vynikající zvlhčovač.

Jelikož prášek Ectoin může také zmírnit různé tlaky na pokožku: poškození UV zářením, stárnutí pokožky způsobené suchým prostředím, zhoršení pleti způsobené povrchově aktivními látkami atd., Jedná se o biotechnologický přípravek používaný v mnoha špičkových kosmetických přípravcích.

Ectoin powder

FZBIOTECH je profesionální výrobce a dodavatel prášku Ectoin v Číně, pro dlouhodobou spolupráci jsou k dispozici vzorky zdarma, uvítací kontaktsales@fengzusw.com.

FZBIOTECH, vždy vám poskytne řešení typu „vše v jednom“.


Back