Banner
Domů > Znalosti > Obsah

Nattokinase's Side Effects využívá výhody a on-line

May 16, 2017

Nattokinasa je jedním z mnoha enzymů izolovaných z fermentovaného potravinářského produktu známého jako Natto (sójový vařený fermentovaný specificky s bakteriemi Bacillus subtilis) a původně byl kinázou, tudíž i jeho jménem. Jedná se o serinovou proteázu třídy subtilisinu pro své technické označení a používá se jako zdravotní doplněk kvůli jeho "fibrinolytickým" vlastnostem (je schopen enzymaticky degradovat fibrin, což je myšleno na snížení kardiovaskulárních příhod tím, že brání tvorbě trombu a následné krev srážení).

NÍZKOVÉ ÚČINKY NATTOKINASY

Nattokinasa je PRAVDĚNĚ BEZPEČNÁ, pokud je užívána ústy v množství běžně obsaženém v potravinách. Nattokinázový prášek je přírodní složkou sójové stravy natto. To je běžně konzumováno v japonských kulturách po staletí.

Nattokinázový prášek je MOŽNÉ BEZPEČNÝ, pokud se užívá ústami jako lék. Ukázalo se, že užívání dvou dávek konkrétního přípravku obsahujícího nattokinázu (Flite Tabs) je bezpečné. Není však známo, zda je více než dvě dávky bezpečné.

Použití prášku Nattokinase

Nattokinasa může být potenciálně užitečná jako srážeč srážek a ředidlo krve a někteří ji považují za alternativní medicínu jako možnou přídavnou léčbu kardiovaskulárních onemocnění. Existují určité důkazy o jeho účinnosti. Byly hlášeny potenciální nežádoucí účinky. V jednom případě pacient současně užíval aspirin a 400 mg nattokinázy denně po dobu sedmi po sobě jdoucích dnů, aby zabránil mozkové příhodě, utrpěl akutní mozkové krvácení.

Výhody nattokinázového prášku

Vzhledem k tomu, že tento enzym byl používán již více než 1000 let a je pevně podporován vědeckými studiemi pro jeho mnoho přínosů pro zdraví. Následující seznam obsahuje některé přínosy pro zdraví při doplňování přípravku Nattokinase a také některé vzrušující výzkumy prováděné na přípravku Nattokinase a jeho aplikace na lidské zdraví a prevenci a léčbu nemocí:

Ukázalo se, že stabilizuje a pomáhá gastrointestinálnímu traktu.

Může pomoci normalizovat krevní tlak

Pomoc při prevenci tvorby krevní sraženiny a přirozené rozpouštění existujících sraženin

Úspěšně rozpouští fibrin a zvyšuje přirozenou schopnost systému udržet krevní cévy čisté

Zvyšuje přirozenou tvorbu plazminu v těle stejně jako další důležité složky rozpouštějící krevní sraženiny, jako je urokinasa

Může pomoci při prevenci angíny, mrtvice, křečových žil, svalových křečí a bolesti.

Může pomoci předejít infarktu a mrtvici - Studie prokázaly, že Nattokinase pomáhá rozbít a rozpouštět krevní sraženiny. Ve skutečnosti výzkum potvrzuje, že drží čtyřnásobně vyšší fibrinolytickou aktivitu než plazmin, což je přirozené protizrážavé činidlo.

Kde koupit Nattokinase prášek?

Můžete mít hluboké znalosti o Nattokinase Powder. Xi'an Fengzu Biologické Techology Co, Ltd, jako Čína profesionální dodavatel monomeru, se věnuje poskytování různých monomerů s výhodnou cenu. E-mail můžete odeslat na adresu sales@fengzusw.com přímo za konkurenční cenu a odborné znalosti. Pro dlouhodobou spolupráci jsou k dispozici bezplatné vzorky. Těšíme se na váš dotaz.


Back