Banner
Domů > Znalosti > Obsah

Extrakt z přírodních látek pro pesticidy

Feb 07, 2016

Matrine , jedna z hlavních složek získaných ze Sophora flavescens , vykazuje in vitro protinádorovou aktivitu u několika typů rakovinných buněk. Produkt vyvíjí svou funkci především přímým kontaktem, pomocným žaludečním jedem. Jakmile se na něj dotýkají škůdci, jejich nervový systém je okamžitě paralyzován, pak protein z těla bude denaturalizovat, konečně zemřou na dušnost.

Jedná se o vysokou účinnost, široké spektrum, menší odolnost, nízkou toxicitu, bez zbytků a zelenou ochranu životního prostředí. Matrina je extrahována z botanického zdroje, takže téměř žádné poškození prospěšného hmyzu a ničení škodlivého hmyzu.

Matrina má výhodu ve formě stejně jako níže: vysoká účinnost, široké spektrum, nízká toxicita, žádné zbytky a zelená ochrana životního prostředí.

Významná účinnost při ničení hmyzu: červy , červy , roztoče apod. Matrina může být použita jako repelent proti hmyzu, matrina může velmi účinně odpudit proti hmyzu, takže matrina může být použita jako odpuzující hmyz. Žádné zabíjení prospěšného hmyzu. Matrina je extrahována z botanického zdroje, takže má velmi nízkou toxicitu, takže téměř žádné poškození prospěšného hmyzu a žádné zabíjení prospěšného hmyzu. A také má menší odpor.

Kde koupit Matrine ?
Můžete mít hluboké pochopení matrina . Xi'an Fengzu Biological Techology Co, Ltd, jako profesionální dodavatel rostlinných extraktů a biopesticide, se věnuje poskytování různých čistých rostlinných extraktů a biopesticide s příznivou cenu. E-mail můžete odeslat na adresu sales@fengzusw.com přímo za konkurenční cenu a odborné znalosti. Pro dlouhodobou spolupráci jsou k dispozici bezplatné vzorky. Těšíme se na váš dotaz.Back