Banner
Domů > Znalosti > Obsah

Přírodní zvlhčovač - Olej z růžových semen

Jan 25, 2016

Co je to olej z kyčlí?
Olej z růžových semen je lisovaný olej ze semen, který se extrahuje ze semen růžové růžové (Rosa moschata nebo Rosa rubiginosa) v jižních Andách. Olej z listoví semenáčků lze také extrahovat z rosnatky rosnaté, která roste v mnoha oblastech světa, včetně Jižní Afriky, Číny a Evropy
Bohatá výživa kyčelního oleje z růží
Olej obsahuje provitamin A (většinou beta-karoten). Bylo nesprávně uvedeno, že obsahuje retinol (vitamin A), což je vitamin vyrobený výhradně živočichy z provitaminu A. Obsahuje však hladiny kyseliny tretinoinové nebo trans-retinové, až do 357 ml / l, vitaminu A kyselina, kterou si retinol převádí. Stejně tak, zatímco ovoce je bohaté na vitamín C, olej neobsahuje žádné, protože je to ve vodě rozpustný vitamín.
Olej z růžových kočků má vysoké esenciální mastné kyseliny: kyselinu linolovou nebo omega-6 a kyselinu linolenovou nebo omega-3.
Hlavní využití oleje z kyčelových semen
To se běžně používá v přípravcích pro péči o pleť. To se běžně používá pro různé kožní stavy, včetně dermatitidy a ekzému, pro zralou a sluncem spálenou pokožku, stejně jako křehké nehty a vrásky. Rose hip oil je také často používán k léčení zjizvení a zmenšování stárnutí.
Kde koupit Rose hip semeno?
Oceňujeme, že si můžete všimnout článku.
Každý, kdo má zájem o olej, si ho může koupit od společnosti alibaba (Xi'an Fengzu Biological Techology Co., Ltd.) nebo přímo poslat e-mail na adresu sales@fengzusw.com . Vítejte na zaslání dotazu. Vydejte se na spolupráci s vámi.

Back