Banner
Domů > Znalosti > Obsah

Nové oblíbené v lékařství a kosmetice - Glutathion

Jan 23, 2016

Co je L-glutathion?
Glutathion (GSH) je důležitý antioxidant v rostlinách, zvířatech, houbách a některých bakteriích a archech, bránící poškození důležitých buněčných složek způsobených reaktivními druhy kyslíku, jako jsou volné radikály, peroxidy, peroxidy lipidů a těžké kovy. Jedná se o tripeptid s vazbou gama-peptidu mezi karboxylovou skupinou glutamátového postranního řetězce a aminovou skupinou cysteinu (který je připojen normální peptidovou vazbou na glycin). Glutathion existuje jak v redukovaném (GSH), tak oxidovaném (GSSG ) uvádí.


Naše druhy glutationu:
V současné době máme potravinové, kosmetické a léčebné glutathion, mezi nimiž je kosmetický stupeň glutathion jako surovina pro injekční glutatión.


Hlavní lékařské funkce L-Glutathionu:
1. Je hlavním endogenním antioxidantem produkovaným buňkami, podílí se přímo na neutralizaci volných radikálů a reaktivních kyslíkových sloučenin, stejně jako udržování exogenních antioxidantů, jako jsou vitamíny C a E, ve svých redukovaných (aktivních) formách.
2.It má zásadní funkci v metabolismu železa. Kvasinkové buňky zbavené nebo obsahující toxické hladiny GSH vykazují intenzivní reakci podobnou železnému hladovění a zhoršují aktivitu extramitochondriálních enzymů ISC, po nichž následuje smrt.
3.Používá se v metabolických a biochemických reakcích, jako je syntéza a opravy DNA, syntéza proteinů, syntéza prostaglandinů, transport aminokyselin a aktivace enzymů. Takže každý systém v těle může být ovlivněn stavem glutathionového systému, zejména imunitním systémem, nervovým systémem, gastrointestinálním systémem a plícemi.


Hlavní kosmetické funkce L-Glutathionu:
Glutathion je tripeptidová molekula nalezená v tělech savců. To hraje důležitou roli při zesvětlování pokožky. Navíc glutathion zabraňuje oxidačnímu poškození kůže. Výsledky výzkumu ukazují, že glutathion inhibuje současnou produkci i aglutinaci melaninu přerušením funkce L-DOPA. Další studie zjistila, že glutathion inhibuje tvorbu melaninu přímou inaktivací enzymu tyrosinasy vázáním a chelácí mědi v aktivním místě enzymu.


Kde koupit Glutathion?
Oceňujeme, že si můžete všimnout článku.
Každý, kdo má zájem o olej, může koupit náš olej alibaba (Xi'an Fengzu Biological Techology Co., Ltd.) nebo přímo poslat e-mail

sales@fengzusw.com . Vítejte na zaslání dotazu. Vydejte se na spolupráci s vámi.

Back