Banner
Domů > Znalosti > Obsah

API Unifiram nootropika výhody a hromadných Online-FZBIOTECH

Jan 15, 2018

Unifiram(vývojové kódové označení DM-232) je experimentální lék. to má antiamnesic a jiné účinky ve studiích na zvířatech s mnohem vyšší účinností než piracetam. Jsou známa řada příbuzných sloučenin, například sunifiram (DM-235) a sapunifiram (MN-19). Unifiram má dva enantiomerů je aktivnější izomer dextro tvar. To bylo prokázáno, aby se snížilo trvání hypnózy vyvolané pentobarbital, bez zhoršení motorické koordinace.

Výhody Unifiram prášku

Unifiramje věřil podporovat několik hlavní přínosy, včetně anti-uklidňující účinky, proti hypnotické účinky, acetylcholinu nepřátelství a proti amnesic ovlivňuje. Předpokládá se rovněž ke zvýšení koncentrace, základní poznání, paměť, učení, duševní energii a zaměření. Je schopnost zvýšit hladinu acetylcholinu a glutamátu v mozku pomáhá podporovat neuronální zdraví. To také usnadňuje mozkových buněk vysílat signály mezi synapse.

Jak funguje Unifiram prášek?

Unifiramje pozitivní alosterický modulátor AMPA receptorů (také známý jako?-amino-3-hydroxy-5-methyl-4-isoxazolepropionic kyselina receptory).

Jako Ampakine má Unifiram vliv příjem glutamátu v mozku, což způsobuje lepší Synaptický přenos mezi neurony.

Unifiramtaké stimuluje produkci acetylcholinu, takže mechanismus jeho působení velmi podobné Noopept, Pramiraceta, Oxiracetam a jinými racetam nootropika.

Kde koupit Unifiram prášek?

Můžete mít hluboké znalosti o Unifiram. Xi'an Fengzu biologické Techology Co., Ltd., jako profesionální dodavatel Čína Unifiram, věnuje poskytování různých Unifiram s příznivou cenou. Můžete odeslat E-mail sales@fengzusw.com přímo za konkurenční cenu a odborné znalosti. Pro dlouhodobou spolupráci je k dispozici bezplatné vzorky. Těšíme se Váš dotaz.


Back