Banner
Domů > Znalosti > Obsah

Výživové složky konopného proteinu

Jul 18, 2018

Konopí jádra konopí je druh bohatých živin, obsahující především bílkovinu 20,49% ~ 37,60% a olej 28,53% ~ 51,06%; Obsahuje také dietní vlákninu 10,77% ~ 38,16%; Stejně jako vitamíny a stopové prvky požadované lidským tělem. Obsah a poměr železa a zinku v konopném semene jsou nejvhodnější pro potřeby lidského těla. Ještě důležitější je, že konopné semeno je také bohaté na esenciální aminokyseliny a mastné kyseliny a poměr jeho složení je přiměřený, takže jsou dnes nejideálnějšími živinami.
Hemp seed protein.jpg

Semena konopí jsou nejvyššími bílkovinami s obsahem bílkovin 20% až 25%. Mezi proteiny konopných semen jsou 65% edestin a 35% albumin. Gama globulin obsahuje kyselé podjednotky a bazické podjednotky, které se vyskytují pouze u konopných semen. Je relativně nefosfor, snadno se tráví.

Konopí konopných semen obsahuje druhy aminokyselin včetně 8 esenciálních aminokyselin a jejich obsah je vysoký, přiměřený a vyvážený, splňuje požadavky na "vysoce kvalitní kompletní bílkoviny". Ve srovnání se standardem požadovaných aminokyselin předškolních dětí (ve věku 2 až 5 let) doporučených Organizací spojených národů pro výživu a zemědělství (FAO) v roce 1985 Světovou zdravotnickou organizací (WHO) pouze obsah lyzinu a methioninu v semene konopí protein je nedostatečný. Proto esenciální aminokyseliny konopného semenného proteinu mohou lépe uspokojit potřeby růstu a vývoje dětí ve věku 2-5 let.

Kromě toho konopné semenné bílkoviny mohou dodat všechny jedlé aminokyseliny potřebné pro lidské tělo, které plně vyhovují potřebám komponent lidské tělní plazmy (albuminu a globulinu), které jsou nezbytné pro udržení lidského zdraví. Arginin a histidin v konopném proteinu jsou důležité pro růst dětí, V západních zemích, lidé ji vždy přidávají do mnoha funkčních potravin, zejména Arginin může předcházet a léčit kardiovaskulární nemoci. Konopí semena konopí obsahuje také methionin a cystein, které jsou nezbytné pro syntetázu. Také je velmi důležitý pro metabolismus lidského kosterního svalstva a vysoký obsah BCAA (L-leucin, isoleucin a valin), které jsou také důležité pro opravu a růst těla. Mezitím protein konopného semena neobsahuje inhibitor trypsinu. nezpůsobí překážky při absorpci bílkovin; neobsahuje fazole oligosacharidy, Takže nezpůsobuje nadýmání a nevolnost; neobsahuje žádné známé alergeny, takže je pro většinu lidí vhodný k spotřebě. Bylo prokázáno, že protein hydrolyzátu konopných semen také má antioxidační funkci.

Kde koupit konopný protein?
Můžete mít hluboké znalosti konopného proteinu. Xi'an Fengzu Biologické Techology Co, Ltd, jako Čína profesionální dodavatele Konopí protein prášek, byl věnován poskytování různých konopných bílkovin s výhodnou cenu. E-mail můžete odeslat na adresu sales@fengzusw.com přímo za konkurenční cenu a odborné znalosti. Pro dlouhodobou spolupráci jsou k dispozici bezplatné vzorky. Těšíme se na váš dotaz.

Back