Banner
Domů > Znalosti > Obsah

Nutriční hodnota prášku Matcha

Mar 17, 2016

Zdravotní přínos piva čajového prášku zahrnuje lepší duševní bdělost a jasnost, silnější imunitní ochranu a detoxikaci. Polyfenoly a bohatý katechin odpovídají uvolnění a přispívají k prevenci a léčbě různých onemocnění včetně bakteriálních, mykotických a virových infekcí, rakoviny a diabetu 2. typu. Matcha zelený čajový prášek také pomáhá udržovat kardiovaskulární zdraví, gastrointestinální zdraví a funguje jako vynikající posilovač energie.

Co je Matcha?
Matcha nebo maccha je jemně mletý, jasný smaragdový zelený čajový prášek . Je to přírodní, ekologický zelený čaj, který je srdcem slavného japonského čajového obřadu již více než 900 let. Buddhističtí mniši ocenili čaj matcha jako "zdravotní elixír" za svůj potenciál zvýšit koncentraci a zvýšit metabolismus.
Vznikl v Číně v 9. století, prášek matcha byl používán jako lék na léčení různých onemocnění. Nicméně, jeho slovo nějak nějaké uplynulo v Číně. Organický matcha zelený čajový prášek byl teprve po zen buddhistických mnichů z Japonska, kteří si na konci dvanáctého století uvědomili svůj skutečný potenciál, zdokonalila dokonalost v kultivaci zápasů. Prášek Matcha je stále sotva pěstován a představuje jen 0,6% celkového výnosu čaje.

Prášek Matcha se připravuje z vysoce kvalitního listového listu, známého jako tencha. Čajové keře jsou chráněny, aby se zabránilo přímému slunečnímu záření, které snižuje tempo fotosyntézy a zpomaluje růst rostlin. To zajišťuje listy s tmavším odstínem zelené a stimuluje produkci chlorofylu a aminokyselin.

Sklizeň přírodního prášku matcha se provádí ručně, aby byl zajištěn výběr nejmladších a nejmenších listů pro nejkvalitnější čaj. Na rozdíl od jiných zelených čajů, listy používané pro matcha jsou krátce parní, aby se ochránily před oxidací a zachovaly její chuť a nutriční obsah. Toto je následováno ultrajemným frézováním destičkových listů pomocí žulových kamenných mlýnů, což vede k krásnému zelenému prášku, který je surovinou pro čaj matcha. Poté, co byl ceněn v Japonsku již řadu let, nedávno čistý práškový matcha získal uznání v západním světě a přisuzoval svou jedinečnou chuť a pozoruhodné terapeutické vlastnosti.

Kde koupit Matcha Powder ?
Můžete mít hluboké pochopení Matcha Powder . Xi'an Fengzu Biological Techology Co, Ltd, jako Čína profesionální dodavatel rostlinných extraktů a monomer, se věnuje poskytování různých čistých rostlinných extraktů a monomer s výhodnou cenu. E-mail můžete odeslat na adresu sales@fengzusw.com přímo za konkurenční cenu a odborné znalosti. Pro dlouhodobou spolupráci jsou k dispozici bezplatné vzorky. Těšíme se na váš dotaz.


Back