Banner
Domů > Znalosti > Obsah

Ostarine (Enobosarm/MK 2866) | Výhody, použití a bezpečnost FZBIOTECH

Sep 20, 2017

Ostarine, někdy označované jako Mk 2866 nebo enobosarm, je selektivní androgenní receptor modulator (SARM). SARMs jsou třída androgenní receptor ionty vázané kovové atomy tvoří kovové komplexy. Tento druh SARM nemůže jen udržet svalové hmoty, ale také ji zvýšit. Ostarine je často mylně jako S1, ale S1 byla dříve vytvořena a je již prochází další expanze.

Výhody Enobosarm/MK-2866

Ostarineje potentní a selektivní tkáně androgenní receptor modulátor (SARM) pro léčbu onemocnění jako je svalová slabost a osteoporózy. Tyto patenty výrobky pro výzkumné účely, používejte pouze. Ostarine (GTx-024, MK-2866, Enobosarm, S-22) je ústně biologicky nesteroidní selektivní androgenní receptor modulator. Ostarine, proto lze použít pro léčbu onemocnění jako je svalová slabost a osteoporózy.

Možnosti využívání MK-2866

Pro směsný

Nejlépe svítí při pro získání svalové (směsný), jak to je nejvíce anabolické všech SARMS. Doporučené dávkování je 25 mg pro 4-6 týdnů. PCT není nutné. V tomto období lze pozorovat nárůst o 6 liber libového, keepable zisků.

Pro Recomping

Ostarinezáří v recomping kvůli jeho nutriční portioning výsledky. Kalorie se při budování svalů, která pomáhá v hubnutí a posilování svalové hmoty a síly. Doporučené dávkování je 12,5-25 mg pro 4-8 týdnů.

Pro řezání

MK-2866 mohou pomoci řez při zachování svalové zisky a snížením kalorií. Doporučené dávkování je 12,5 – 15 mg pro 4-6 týdnů.

Bezpečnost s Ostarine Mk 2866 

Jako non steroidní agenta, Mk 2866 nemá potenciál způsobit stejné negativní účinky, které jsou uznány za nezbytné rizika androgenní léky, provedené emulovat. Nedostatek testosteronu si SARM složení odstraňuje riziko to vážně poškozuje schopnost těla přirozeně produkovat testosteron bez suplementace. Fyzické výhody z Ostarine nezahrnuje cenu lékařsky nezbytné testosteronu terapie, že anabolický steroid uživatelé vyžadují.

Ačkoli je vědecky nemožné, aby účinky nést stejný potenciál pro androgenní rizikové faktory související s drogami, je ještě příliš brzy pro každého, kdo ve vědecké komunitě prohlásit, že je to zcela bez rizika. I když lék selektivní charakter ztěžuje uživatelům trpět předávkování bez mimořádného úsilí z jejich strany, si Ostarine selektivní povahy zcela neeliminuje nepravidelné účinkům výsledkem nadužívání.

Kde koupit Ostarine (Enobosarm/MK 2866)?

Můžete mít hluboké znalosti o MK 2866. Xi'an Fengzu biologické Techology Co., Ltd., jako profesionální dodavatel Čína MK 2866, věnuje poskytováním různých monomerů se příznivou cenou. Můžete odeslat E-mail sales@fengzusw.com přímo za konkurenční cenu a odborné znalosti. Těšíme se Váš dotaz.


Back