Banner
Domů > Znalosti > Obsah

Pearl prášek ------- Krása a zdraví

Dec 20, 2015

Nyní žena usilovně usiluje o omlazení jejich mladistvého vzhledu, pozastavit důkazy o čase. Rázantní strach z růstu starých a vrásčitých nám neustále hledá dokonalý výrobek proti stárnutí, který nás přivede k prameni mládí.

Pearl prachové zdroje ze 100% čisté přírodní perle má magický účinek na pokožku, vlasy, tělo a zdraví, které se používají v tradiční čínské medicíně. Splňuje požadavky žen. Starověké čínské beautské tajemství, které bylo používáno již více než 3000 let pro lesklou, krásnou pokožku ... poklad, který po staletí používali Asiaté, Egypťané, Číňané, Mayové a Indii pro zdraví a mladistvou vitalitu, stejně jako pro zkrášlení pokožky. Je známá pro boj s vráskami a známkami stárnutí Není známo mnoho, prášek Pearl je "Miracle Products" v mnoha dnešních nejprodávanějších krémách a lotionách pro péči o pleť.

Pearl prášek je anti-aging zdraví přínosy jsou více než kůže deep.Rich v vitamíny, minerály a aminokyseliny, které prospívají skin.Grade Perlový prášek má mnohem více, než jeho krása jako ozdoba.China chválit tyto drahokamy pro jejich anti-stárnutí properties.It má kouzelný účinek na lidské tělo, zdraví a krásu přínosy jsou ohromující.Taken interně nebo aplikovaný externě, Pearl prášek přináší záření na kůži a vlasy a dělá to záře, třpyt a oslnit.Vaše vlasy a nehty budou také posíleny.To poskytuje zázračné léčebné vlastnosti těla a stimuluje hojení.Perl prášek zastaví a dokonce zvráti stárnutí.

Úžasné výhody Pearl Powder zahrnují:
1. Účinky prodlužující život
2.Anti-vrásky a anti-stárnutí
3. Redukuje kožní vředy, melasma, věkové skvrny, tmavé skvrny a sluneční skvrny a podporují zářivou, mladistvě vypadající kůži.
4.Healing vyrážky a vaří
5.Zživí pokožku a je hladká, jemná, elastická, zdravá a přirozeně krásná.
6.Zesvětlení a osvětlení skla.
7.Powerful antioxidant
8. Propagujte sálavou a mladistvěji vypadající kůži tím, že rejuvenujete nový růst kůže a regeneraci kolagenu a neutralizujete volné radikály poškozující kůži.
9.Zpevnění vlasových folikulů
10.Zlepšení paměti.
11. Regulace imunitního systému.
12.Přísání akné, suché skvrny, rosacea, jemné linie a vrásky; zmenšuje rozšířené póry. Odstraní akné do 1 týdne.
13.promující pravidelný srdeční rytmus, který napomáhá obnovení srdečních onemocnění.
14. Vyčistěte strach, zklidňuje frustraci a hněv a zlepšuje spánek.
15.Stimulace krevního oběhu
16.Pomocí zdravých hladin cholesterolu
17. Posiluje kosti, stimuluje růst nových kostí a zvyšuje hustotu kostí.
18. Zrychluje hojení trauma, fasciitidy, žaludečních a duodenálních vředů a zastavuje krvácení.
19.Zastavení stárnutí, rakoviny a škodlivých účinků radiace.
20.Zlepšení zraku.
21.Tranquilizace nervů, vyhazuje sputa, zastavuje průjem, horečku a zakalenou spermatorii a odstraňuje toxické látky z těla.
22.Pomocí zdravého krevního tlaku
23. Stimuluje nový růst kostí a zvyšuje hustotu kostí.
24. Podporovat zdravý krevní tlak
25.Zlepí zuby a znatelně zlepšuje ustupující dásně.
26. odstranění nežádoucích stavů pokožky, jako je bledá kůže, červené skvrny, akné, zit a pupínky,
27. Snížení rizika onemocnění srdce, diabetu a rakoviny.
28.Podporovat dětský IQ, výkon školy a celkové zdraví
29.Je lepší zdroj vápníku a stopových minerálů.

Kosmetické použití
Pearl prášek je obecně věřil pomoci zlepšit vzhled pokožky, a je používán jako kosmetika královskými rodinami v Asii. To je také používáno jako léčba akné. Některé studie tvrdily, že perličkový prášek může stimulovat fibroblasty kůže, pomáhá regenerovat kolagen a urychluje hojení některých kožních stavů, ran a popálenin.
Používá se také zubní pasta a tvrdí se, že zlepšuje vzhled zubů, snižuje bolest z citlivých zubů a posiluje a opravuje dásně.

Lékařské použití
Pearl prášek obsahuje řadu aminokyselin, více než 30 stopových minerálů a vysokou koncentraci vápníku. V čínské medicíně se používá jako protizánětlivé a detoxikační činidlo a jako relaxant.
Obsah vápníku je považován za prospěšný pro osoby s nedostatkem vápníku s takovými problémy, jako je osteoporóza. Typická dávka je 1 gram perleťového prášku, který se užívá ústami, tradičně smíchaný s vodou nebo čajem, dvakrát týdně. Nadměrné dávky mohou způsobit toxicitu vápníku.
Prášek se také používá k léčbě žaludečních a střevních stavů, jako je porucha trávení a chronická zácpa. Tvrdí se, že minimalizuje bolest z vředů a vředů a pomáhá snížit vředy a vředy samotné.

Back