Banner
Domů > Znalosti > Obsah

Výhody fosfatidylserinu - FZBIOTECH

Oct 10, 2017

Být takovou nedílnou součástí struktury buněčné membrány, bylo prokázáno, že fosfatidylserin má potenciál ovlivnit mnoho aspektů vašeho zdraví. Výzkum výhod fosfatidylserinu je z velké části zaměřen na použití fosfatidylserinu pocházejícího z mozku z kravského mléka - což v některých případech vypadá, že má jiné výsledky. Riziko onemocnění "šílených krav" vyvolalo zájem o použití této formy, stejně jako kultivační náklady, které jsou nepřípustné z důvodu přítomnosti pouze 3 g fosfatidylserinu v mozku jedné krávy. I při nuance dostupnosti a dynamice funkce stále existuje velké množství údajů, které ukazují, že fosfatidylserin může ovlivnit vaše zdraví mnoha pozitivním způsobem.

1. Zlepšuje paměť

Fosfatidylserin byl zkoumán jako prostředek zlepšující paměť a obnovu paměti v mnoha různých klinických situacích. Jedna studie zjistila, že u starších žen byla Phosphatidylserine schopna pomoci zlepšit jejich výkon při paměťových cvičeních. Tyto ženy se pohybovaly ve věkové kategorii 50-69 let a vybíraly je na základě jejich popisu potíží při provádění úloh spojených s pamětí. Fosfatidylserin byl podán polovině těchto žen v dávce 100 mg nebo 300 mg denně. Po šesti měsících se ukázalo, že ženy, kterým byly podávány doplňky s fosfatidylserinem, výrazně převyšovaly placebo skupinu a vedli výzkumníci k závěru, že fosfatidylserin byl životaschopným přístupem, který pomáhá zvyšovat paměť a kognitivní funkci, jak jsme starší.

2. Sníží stres

Fosfatidylserin byl zkoumán v četných studiích, aby zjistil jeho potenciál pomoci stabilizovat a snížit hladinu kortizolu - stresového hormonu. Zatímco mnoho asociovaných zvýšených hladin kortizolu s hypertenzí a kognitivním stresem, hladiny kortizolu jsou hluboce spojeny s fyzickou aktivitou také. Jedna studie zkoumala účinky fosfatidylserinu na hladiny kortizolu u mužů, kteří byli považováni za aktivní cyklisty - o nichž je známo, že provádějí fyzicky stresující aktivity po dlouhou dobu. Výzkumníci podali muži této studie fosfatidylserin jako perorální doplněk a pak je nasměrovali k provádění cyklistických cvičení v různých fázích fyzické námahy. Zjistili, že ti, kterým byl podáván fosfatidylserin, byli schopni provádět po delší dobu a současně udržovali stejné hladiny kortizolu. Jednoduše řečeno, zdá se, že fosfatidylserin pomáhá vám jít ještě déle bez zvýšeného stresu!

3. Snižuje příznaky ADHD

Porucha hyperaktivity s dechem pozornosti (ADHD) je kognitivní syndrom, který je charakterizován extrémními úrovněmi energie, citovou nestabilitou a obtížemi soustředěním se na jednotlivé úlohy v daném časovém období. Typicky je ADHD nejčastěji spojená s dětmi, avšak až 4% dospělých ve Spojených státech trpí touto poruchou. To bylo řečeno, hodně z výzkumu týkajícího se schopnosti fosfatidylserinu pomáhat při léčbě ADHD je zaměřen na výzkum dítěte. Jedna studie zjistila, že po dobu 15 týdnů zaznamenali tito dobrovolníci podávaní fosfatidylserinu významné snížení symptomů neklidu a impulzivního chování. Celkově tato studie dospěla k závěru, že fosfatidylserin může být zvláště účinný při léčbě symptomů ADHD. V jedné studii výzkumníci zjistili, že při kombinaci fosfatidylserinu s doplňkem rybího oleje bylo snížení symptomů nedostatku pozornosti ještě výrazněji sníženo.

4. Zvyšuje rychlost učení

Fosfatidylserin je používán mnoha látkami jako nootropní sloučenina, která pomáhá vyrovnávat jiné nootropické látky, které způsobují zvýšení absorpce acetylcholinu, jako je Racetams. Fosfatidylserin také prokázal pozoruhodnou schopnost zvýšit celkový vzestup a rychlost učení v impozantní výši. Jedna studie zkoumala schopnost vykonávat mentální úlohy přímo po namáhavém cvičení. Z dobrovolníků, kterým byl podáván fosfatidylserin, bylo celkové množství chyb ve výpočtu sníženo o téměř 40% a počet dokončených výpočtů zaznamenal nárůst o 13%. Zatímco většina kognitivních studií je obecně považována za probíhající v klidných a uvolněných podmínkách, je skutečně zajímavé vidět, jak je fosfatidylserin schopen přispět k posílení duševního výkonu po atletickém výkonu. Překvapivě řečeno, fosfatidylserin se může velmi dobře stát vyhledávaným sportovci, kteří chtějí získat více než konkurenci. Koneckonců, hraní chytřejší bylo známo, že v mnoha situacích těžší hraje.

Kde koupit fosfatidylserin?

Můžete mít hluboké pochopení fosfatidylserinu. Xi'an Fengzu Biologické Techology Co, Ltd, jako Čína profesionální dodavatel fosfatidylserin, byl věnován poskytování různých fosfatidylserin s výhodnou cenu. E-mail můžete odeslat na adresu sales@fengzusw.com přímo za konkurenční cenu a odborné znalosti. Pro dlouhodobou spolupráci jsou k dispozici bezplatné vzorky. Těšíme se na váš dotaz.


Back