Banner
Domů > Znalosti > Obsah

Polyglutamová kyselina (γ-PGA) kůže bílá využívá a výhody-FZBIOTECH

Jul 31, 2017

Kyselina polyglutamová (PGA) je polymer kyseliny aminokyseliny glutamové (GA). Gama PGA (kyselina poly-γ-glutamová, γ-PGA) - forma, ve které jsou peptidové vazby mezi aminoskupinou GA a karboxylovou skupinou na konci bočního řetězce GA) - je hlavní složkou japonských potravin natto. Gama PGA je tvořena bakteriální fermentací.

Dlouhodobá hydratace

Se silnou hydratační schopností může postranní řetězec gamma PGA zvýšit hydratační schopnost pokožky bez narušení rovnováhy vlhkosti pokožky. Při integraci do přípravků pro péči o pokožku může gamma PGA posílit zvlhčující schopnost pokožky a zabránit usušení kůže.

Čím vyšší je molekulová hmotnost, tím silnější je vinující účinek mezi molekulami. S tím, jak se síť molekuly zvětší, na povrchu kůže se vytvoří gama PGA elastický film. Díky své jedinečné struktuře molekuly může gamma PGA (HM) účinně absorbovat a udržet vlhkost pokožky a vytvářet hedvábný film na povrchu pokožky. Může účinně zabránit dlouhodobému sušení pokožky, a to zejména v klimatizovaných místnostech nebo v chladné suché zimě. Gama PGA zlepšuje hladkost pokožky, snižuje vrásky a zlepšuje pružnost pokožky.

Sloučenina gamma PGA (HM) a gamma PGA (LM) má lepší hydratační účinnost. GammaPGA (HM) může na povrchu kůže vytvořit ochrannou fólii, aby se předešlo ztrátě vlhkosti. Mezitím může gamma PGA (LM) vyživovat pokožku do hluboké vrstvy tím, že zablokuje větší množství vlhkosti a živin. Přidáním 3% hmot. Sloučeniny PGA HM a v poměru 1: 1 může zvýšit hydratační účinek a synergicky zlepšit účinek účinných látek v obličejovém krému.

Synergický efekt

Vlhkost je klíčovým faktorem pro udržení pokožky zdravé. Gamma PGA nejen efektivně zvyšuje vlhkost pokožky, ale podílí se na metabolické aktivitě pokožky, aby zlepšila zdravotní stav pokožky.

Zvyšování a udržování HA pokožky

Jako základní složka pokožky může kyselina hyaluronová (HA) uzamknout vlhkost pokožky a udržet její pružnost, avšak HA může velmi rychle hydrolyzovat hyaluronidázou (HAase) kůže Gamma PGA může zvýšit a udržet obsah HA. , gamma PGA (LM) může účinně inhibovat HAase v kůži Obsah HA je pozoruhodně zvýšený pro vyšší koncentraci gamma PGA (LM) a ukazuje, že gamma PGA (LM) a HA mohou zlepšit vlhkost, elasticitu a vzhled pokožky synergicky.

Účinně zvyšuje NMF ve vnitřní pokožce

Jako hygroskopický materiál vyrobený kůží, Natural Moisturizing Factor (NMF) poskytuje vlhkost pro pokožku v kutikulích. NMF včetně aminokyselin, které jsou hydrolyzovány na proteinu matrice kůže (např. Agregační protein z vlákna), kyselina pyrrolidonkarboxylová (PCA), kyselina mléčná a kyselina urokanová (UCA), si mohou udržet vlhkost pokožky. Gamma PGA je jediná účinná složka, která je dosud známá, aby indukovala produkci NMF na 130% normální hladiny. Gamma PGA může uzamknout vlhkost ve vnitřní pokožce podporou růstu fibroblastu a zvýšením obsahu NMF v buňkách rohu.

Zlepšení zásobování živinami

Díky své vlastnosti s kontrolovaným uvolňováním může gamma PGA neustále řídit uvolňování živin a vlhkosti. Každý gamma PGA monomer má ionizované skupiny jako COOR, -CO a -NH, které mohou absorbovat elektropozitivní živiny. Proto je vytvořen dobrý zaváděcí systém a aktivní složky kosmetiky mohou maximalizovat jejich účinnost.

Zdravá bělící účinnost

Gamma PGA může také bělit pokožku kontrolou syntézy melaninu, aby zabránila a omezila vrásky. Ultrafialové ozařování je hlavní motivací tyrosinázy, která vyvolává tvorbu melaninu. Jako gama PGA může buď HM gamma PGA (0,5%) nebo LM gamma PGA (0,5%) účinně inhibovat tvorbu melaninu. Mezitím gama PGA může vytvářet film na povrchu pokožky, která je plná ultrafialového záření.

Aplikace Gamma PGA v přípravcích pro péči o pleť

Gama PGA má vynikající kompatibilitu s neionogenními, aniontovými a amfoterními povrchově aktivními látkami. Je to dokonalá přísada pro krém, esenciální přípravek, adstringentní, masku na tvář, oční gel, sluneční krém, šampon, tělové mléko, pleťové mléko, účes a podobně.

Bezpečnostní obavy

Klasická kosmetika Freda gamma PGA splňuje standardy USP / NF, u TPC 100 cfu, Staphylococcus aureus testovaly negativní a kvasinky a plísně OOcfu / g. Je vhodný pro všechny druhy kosmetiky a aplikace pro osobní péči bez bezpečnostních obav.

Flexibilita ve vzorci

Gamma PGA je ideální hydratační prostředek s vysokou kompatibilitou s dalšími kosmetickými materiály. Dávkování materiálu závisí na funkcích přípravků pro péči o pokožku. že dávka gama PGA (HM) je 5% o. Gamma PGA (HM) je vhodnější pro přípravky proti vráskám, UV proražení a zvlhčující produkty, doporučené dávkování je 1% až 3%. Gamma PGA (LM) je lepší pro obličejové masky a bělící výrobky díky své nutriční transdermální absorpci a účinku inhibice melaninu a doporučené dávkování je 3%.

Kde koupit Kyselina polyglutamová Prášek?

Můžete mít hluboké pochopení kyseliny polyglutamové. Xi'an Fengzu Biologické Techology Co, Ltd, jako Čína profesionální dodavatele kyseliny polyglutamové, se věnuje poskytování různých monomerů s výhodnou cenu. E-mail můžete odeslat na adresu sales@fengzusw.com přímo za konkurenční cenu a odborné znalosti. Pro dlouhodobou spolupráci jsou k dispozici bezplatné vzorky. Těšíme se na váš dotaz.

Back