Banner
Domů > Znalosti > Obsah

Výkonný výživný Punch-Purpurový bramborový prášek

Dec 06, 2016

Bramborový prášek sladké fialky obsahuje silný nutriční úder. Oni mají více než 400% svých denních potřeb vitamínu A v jednom středním spud, stejně jako množství vlákniny a draslíku. Oni mají více gramů přírodních cukrů než běžný brambor, ale více celkových živin s méně kalorií.
Navzdory tomu, že se sladké brambory a jam často používají zaměnitelně, ve skutečnosti nejsou ani botanicky příbuzné. Sušený purpurský bramborový prášek je téměř výlučně pěstován v Africe a je ve srovnání s čistým purpurovým bramborovým práškem suchý a škrobivější.
Existují dvě různé odrůdy sladkých brambor, pevné a měkké. Když se v Americas pěstovaly měkké sladké brambory, africkí otroci je začali nazývat jamkami, protože se podobali jejich rodné zelenině. Jméno ulovené jako způsob rozlišování mezi těmito dvěma druhy sladkých brambor. Dnes je pravděpodobné, že v obchodě s potravinami nenajdete opravdovou příchuť, pokud nakupujete na mezinárodním trhu.

Toto centrum znalostního centra MNT je součástí sbírky článků o přínosech lidových potravin pro zdraví. Organický sladký bramborový prášek poskytuje výživové rozložení sladkých brambor a důkladný pohled na jejich možné přínosy pro zdraví, jak začlenit více sladkých brambor do vaší stravy a jakékoliv potenciální zdravotní riziko jejich konzumace.
Mnoho studií naznačuje, že rostoucí spotřeba rostlinných potravin, jako jsou sladké brambory, snižuje riziko obezity, cukrovky, srdečních chorob a celkové úmrtnosti, zatímco podporuje zdravou pleť, zvyšuje energii a celkově nižší hmotnost.
Kde koupit Purpurový bramborový prášek ?
Můžete mít hluboké porozumění purpurového bramborového prášku . Xi'an Fengzu Biological Techology Co, Ltd, jako Čína profesionální dodavatel rostlinných extraktů a monomer, se věnuje poskytování různých čistých rostlinných extraktů a monomer s výhodnou cenu. E-mail můžete odeslat na adresu sales@fengzusw.com přímo za konkurenční cenu a odborné znalosti. Pro dlouhodobou spolupráci jsou k dispozici bezplatné vzorky. Těšíme se na váš dotaz.

Back