Banner
Domů > Znalosti > Obsah

Dýňová semínka práškové výhody pro vaše zdraví

Apr 28, 2016

Většina z nás si pravděpodobně pamatuje, že jíst tekvicové semena jako děti. Jakou zábavou bylo vyčistit tykve na Halloweenu a mít máma pečená semena v troubě. Kromě toho, že jsou chutné, jsou také velmi zdravé dýňová a dýňová semena .

Dýňová semínka - vysoká výživa

Dýňová semena jsou naplněna výživou. Jsou bohaté na vitamíny A, K, B3 a folát. Obsahují také minerály jako draslík, mangan, hořčík, fosfor, železo, vápník, měď, selen a zinek. Dýňové semena jsou také dobrým zdrojem omega-3 a omega-6 mastných kyselin, stejně jako kyseliny linolové. Tato zdravá semena obsahují také mnoho bílkovin.

Výhody dýňových semen

Dýňová semena nebo dýňový prášek by mohly být dobrým doplňkem stravy starších lidí, zejména těch, kteří trpí osteoporózou. Obsah zinku z dýňového semene pomáhá udržovat vysokou minerální hustotu. Dýňový prášek by také mohl být užitečný při léčbě artritidy snížením zánětu. Jsou také známé, že podporují dobrý stav prostaty a snižují riziko vzniku ledvinových kamenů.

Semena dýně jsou také schopny vyvážit hormony mužů i žen. Má vyvážené hormony, pokud je prospěšné pro duševní pohodu člověka. Dalším velkým přínosem těchto semen je jejich schopnost zvýšit metabolismus a pomáhat spalovat tuky. Jsem si jistý, že většina z nás může v této oblasti využít malou pomoc a to je zdravý způsob, jak to udělat.

Kde koupit Ječmen Pumpkin Prášek ?

Můžete mít hluboké znalosti o tekvicovém prášku . Xi'an Fengzu Biological Techology Co, Ltd, jako Čína profesionální dodavatel rostlinných extraktů a monomer, se věnuje poskytování různých čistých rostlinných extraktů a monomer s výhodnou cenu. E-mail můžete odeslat na adresu sales@fengzusw.com přímo za konkurenční cenu a odborné znalosti. Pro dlouhodobou spolupráci jsou k dispozici bezplatné vzorky. Těšíme se na váš dotaz.


Back