Banner
Domů > Znalosti > Obsah

Dýňová semínka prášek pro lepší spánek

Nov 15, 2016

Dýňový prášek je extrémně živinové husté jídlo, což znamená, že je plné vitaminů a minerálů, ale má nízkou hodnotu kalorií. Existuje mnoho kreativních způsobů, jak dýně může být začleněna do vaší stravy, včetně dezertů, polévek, salátů, konzerv a dokonce i jako náhražku másla.
Olej v dýňových semenech obsahuje L-tryptofan. L-tryptofan je přirozené antidepresivum a pomáhá člověku zůstat v pozitivní náladě. L-tryptofan je také užitečný pro snadnější spánek. Pokud máte potíže se spánkem, může být užitečné jíst semena z dýně nebo konzumovat prášek z dýňového semínka před spaním.
Prášek z tekvicového semenu je levný a snadno dostupný v obchodě s potravinami. Můžete také koupit dýňový prášek online a míchat s vaší oblíbené zdravé přísady pro chutné a zdravé smoothie. Pokud dáváte přednost pohodlí kapslí, můžete také vyzkoušet doplňky výtažku z dýňových semínek.
Každý den dělám svůj zdravý nápoj v mixéru. Obvykle se skládá z odstředěného mléka, prášku syrovátkové bílkoviny, spiruliny, kořenového prášku mačičky a kořenu amerického ženšenu v prášku. Někdy přidám i jiné přísady. Večer jsem smíchal trochu dýňového prášku, který mi pomohl spát snadněji.

Kde koupit Ječmen Pumpkin Prášek?
Můžete mít hluboké znalosti o tekvicovém prášku. Xi'an Fengzu Biological Techology Co, Ltd, jako Čína profesionální dodavatel rostlinných extraktů a monomer, se věnuje poskytování různých čistých rostlinných extraktů a monomer s výhodnou cenu. E-mail můžete odeslat na adresu sales@fengzusw.com přímo za konkurenční cenu a odborné znalosti. Pro dlouhodobou spolupráci jsou k dispozici bezplatné vzorky. Těšíme se na váš dotaz.

Back