Banner
Domů > Znalosti > Obsah

Pure Idebenone Powder's využívá výhod a on-line

May 08, 2017

Idebenon (prohlášený jako oka-deb-eh-známý, obchodní názvy Catena, Raxone, Sovrima, mezi jinými) je lék, který byl původně vyvinut společností Takeda Pharmaceutical Company pro léčbu Alzheimerovy choroby a dalších kognitivních defektů. To bylo dosaženo s omezeným úspěchem. Švýcarská společnost Santhera Pharmaceuticals začala vyšetřovat léčbu neuromuskulárních onemocnění. V roce 2010 byly ukončeny počáteční klinické studie pro léčbu Friedreichovy ataxie a svalové dystrofie Duchenne. Od prosince 2013 není tato droga schválena pro tyto indikace v Severní Americe nebo Evropě, ale je schválena pro léčení Leberovy dědičné optické neuropatie (LHON) v Evropě.

Idebenone.jpg

Jak funguje IDEBENONE?

Idebenon je syntetický analog koenzymu Q10. Koenzym Q10 (ubichinon) - sloučenina podobná vitaminům, která se produkuje v játrech podléhajícímu příjemnému množství vitamínů B2, B3, B6, C, kyseliny listové a kyseliny pantothenové. V případě nedostatku některé z těchto vitamínových syntéz koenzym Q10 potlačeno. Ubichinon stimuluje produkci molekul primární energie - adenosintrifosfátu (ATP). Vzhledem k věku dochází k poklesu obsahu koenzymu v těle a je užitečné pro zpomalení procesu stárnutí a prevenci degenerativních onemocnění. Použití přírodního koenzymu Q10 má několik omezení. Ubichinonová molekula je poměrně velká (asi 50 uhlíkových zbytků v postranních řetězcích) a vysoká hydrofobicita brání průchodu membránou. Kromě toho se za určitých podmínek místo antioxidačního účinku mohou objevit pro oxidační vlastnosti soedineniya.S k překonání těchto nedostatků pokusy syntetizovat deriváty koenzymu Q10 zachovávají všechny své pozitivní vlastnosti přirozeného protějšku, ale postrádají jeho nevýhody. K dnešnímu dni byla jako droga schválena pouze jedna z množiny syntetizovaných molekul v této sérii. Idebenon inhibuje peroxidaci lipidů tím, že chrání neuronální membrány a mitochondrie před poškozením.

Výhody Idebenone prášek

1. Idebenon zvyšuje nervový růstový faktor (NGF) v mozku.

2. Idebenon je silný antioxidant a pozitivně ovlivňuje chemii mozku.

3. Ukázalo se, že idebenon podporuje přenos informací přes corpus callosum, membránu

oddělování pravé a levé hemisféry v mozku.

4. Idebenon byl užíván k léčbě Alzheimerovy choroby a ke snížení poškození mozku.

5. Idebenon může zvýšit produkci neurotransmiterů mozku, serotoninu, dopaminu, adrenalinu a

noradrenanlin.

Kde koupit Idebenone prášek?

Můžete mít hluboké znalosti o Idebenone Powder. Xi'an Fengzu Biologické Techology Co, Ltd, jako Čína profesionální dodavatel monomeru, se věnuje poskytování různých monomerů s výhodnou cenu. E-mail můžete odeslat na adresu sales@fengzusw.com přímo za konkurenční cenu a odborné znalosti. Pro dlouhodobou spolupráci jsou k dispozici bezplatné vzorky. Těšíme se na váš dotaz.


Back