Banner
Domů > Znalosti > Obsah

Čistý Minoxidil 99 % Fziotech

Mar 08, 2016

Minoxidilje periferní vazodilatátor C9H15N5O užívaný k léčbě hypertenze a lokálně v propylenglykol řešení na podporu vlasy regrowth zejména v mužské plešatosti – viz loniten, rogaine.

Minoxidilje lék s vazodilatační účinky, což znamená, že otevírá krevní cévy. Původně byl vyvinut pro léčbu vysokého krevního tlaku, začalo být populární jako lék pro léčbu počátečních fázích vypadávání vlasů po péči lékařů si všimli, zvýšený růst vlasů jako vedlejší účinek.Minoxidil prášekPředpokládá se, že práci tím, že zvyšuje prokrvení folikuly a podporou rozvoje vlasy. Tento lék lze získat přes pult a jde o počet značek.

Ústní i aktuální formyminoxidiljsou k dispozici, s aktuální formy jsou obzvláště populární. Pacienti obvykle musí brát tento lék nejméně čtyři měsíce a někdy až za rok, než začnou všímat změn v jejich růstu vlasů. Navíc jak lidé přestat brát to, vypadávání vlasů má tendenci opakovat.Minoxidil síranfunguje nejefektivněji u pacientů mladších 40 let, kteří jsou v počátku vypadávání vlasů, jako přestane vlasy ztráta, spíše než obnovitelných vlasy z folikulů a zastavit výrobu.

Společnéminoxidilvedlejší účinky patří svědění a suchost podél pokožky, odlupování a vypalování. Pokud pacienti na předávkování léky, jako může dojít, pokud postupujte podle pokynů a použít příliš mnoho nebo si ji v kombinaci s jinou léčbou, mohou začít zažít mnohem vážnější vedlejší účinky v důsledku rozšíření cév v celém těle, ne jen v hlavě.

Kde koupit minoxidil?
Můžete mít hluboké pochopeníminoxidil. Xi'an Fengzu biologické Techology Co., Ltd., jako profesionální dodavatel Čína rostlinného extraktu a monomer, věnuje poskytování různých čistě rostlinného extraktu a monomeru s příznivou cenou. Můžete poslat E-mail na
Sales@fengzusw.compřímo za konkurenční cenu a odborné znalosti. Pro dlouhodobou spolupráci je k dispozici bezplatné vzorky. Těšíme se Váš dotaz.


Back