Banner
Domů > Znalosti > Obsah

Snížené přínosy Glutathion Side Effie a on-line

May 22, 2017

Glutathion , redukovaný, je endogenní tripeptid (γ-glutamylcysteinylglycin), který se v rostlinách a zvířatech běžně vyskytuje. GSH je převládající neproteinový thiol nalezený ve zvířecích tkáních a v mnoha fyziologických tekutinách. Antioxidant podílející se na transportu aminokyselin a udržování stavu redukce proteiny sulfhydrylu. GSH má několik metabolických, regulačních a ochranných funkcí. Glutathion, redukovaný, je inhibitorem glyoxalázy I.

Reduced Glutathione.jpg

Výhody redukovaného prášku z glutathionu

Glutathion je tripeptidová molekula nalezená v tělech savců. Podle názoru lékaře Marke Hymana je "glutathion jedním z nejžhavějších témat současných zdravotních i lékařských kruhů." Důvody pro to nejsou zcela srozumitelné, ale víme, že glutathion je pro udržení intracelulárního zdraví nesmírně důležitý. Glutathion je v lidském těle vysoce důležitým antioxidantem bez významného slibu pro výživový doplněk kvůli rychlému trávení. Jeho metabolit, L-cystein, může zvýšit glutathion v těle, ale konzumace L-cysteinu přes glutathion je neúčinná a nákladná. Doplnění glutathionu je myšleno, že podporuje tento pool glutathionu v buňce a udržuje tak

Boční účinnost celého systému glutathionu .

Glutathion je jedním z nejúčinnějších antioxidantů, které v přírodě existují

Některé klinické použití glutathionu zahrnují: detoxikaci, ochranu zdravých buněk při chemoterapeutické léčbě rakoviny, onemocnění plic (astma, COPD a chronická bronchitida), HIV, onemocnění jater (hepatitida B a C a cirhóza jater) a nyní katarakta.

Nedostatky glutathionu jsou pozorovány v podmínkách oxidativního stresu, včetně katarakty, Parkinsonovy nemoci, glaukomu a Alzheimerovy choroby. Chronické nedostatky glutathionu jsou spojeny s některými imunitními poruchami, HIV, rozvojem katarakty a zvýšeným výskytem některých typů rakoviny. Glutathionové nedostatky jsou také pozorovány v otázkách toxicity, jako je předávkování léky, snížená funkce jater nebo v případech, kdy celkové výživné látky chybí ve stravě, jako u některých poruch příjmu potravy a podvýživy. Quicksilver je redukovaný glutathionový sprej, který kompenzuje tento přirozený nedostatek, který koreluje s věkem.

Kde koupit snížený glutatión prášek?

Můžete mít hluboké znalosti o redukovaném prášku z glutathionu. Xi'an Fengzu Biologické Techology Co, Ltd, jako Čína profesionální dodavatel monomeru, se věnuje poskytování různých monomerů s výhodnou cenu. E-mail můžete odeslat na adresu sales@fengzusw.com přímo za konkurenční cenu a odborné znalosti. Pro dlouhodobou spolupráci jsou k dispozici bezplatné vzorky. Těšíme se na váš dotaz.


Back