Banner
Domů > Znalosti > Obsah

Omlazující vlastnosti Prášek-Polygonum prášek

May 12, 2016

Polygonum multiflorum nebo Fo-ti kořen (tradičně známý jako He-Shou-Wu v Číně, nebo jako hlízový fleeceflower v Severní Americe) je čínská rostlina, která je oblíbená kvůli omlazujícím vlastnostem. Číňané používají polygonový prášek pro lékařské účely, jako je podpora plodnosti, obnovení barvy vlasů a prevence stárnutí. Polygonum multiflorum je původní čínská rostlina, ale je také pěstována značně v Japonsku, na Taiwanu av některých částech Severní Ameriky. Před podáním přípravku Fo-ti nebo jakéhokoli doplňku se poraďte se svým poskytovatelem zdravotní péče.

Po staletí byl polygonový prášek používán čínskými bylinnými léky. Význam rostliny pochází z červenohnědých kořenů, které se obvykle vaří s černou fazolemi a tvoří přípravu zvanou červená Fo-ti. Toto zpracované Fo-ti se říká, že zabraňuje srdečním onemocněním tím, že neumožňuje tvorbu plaku v cévách. Současně může organický polygonový multiflorový prášek také snížit hladinu cholesterolu v krvi a játrech kvůli přítomnosti chemických látek nazývaných lektiny, čistý polygonum multiflorum prášek zabrání tvorbě tuku v krvi. Spracované kořeny Fo-ti také obsahují antioxidační, protinádorové, imunostimulační a sedativní vlastnosti.

Přípravek Polygonum multiflorum Powder má také tyto zdravotní výhody: zlepšit imunitu, zvýšit produkci červených krvinek, zvýšit libido, napomáhat při hubnutí, snižovat hladinu cholesterolu, snižovat krevní tlak, podporovat lepší spánek, zlepšovat funkci paměti, chránit pokožku před ultrafialové záření, snižuje slabost a únavu a snižuje riziko kardiovaskulárních onemocnění. Používá se také k léčbě symptomů menopauzy a vaginálního výtoku u žen, erektilní dysfunkce u mužů, předčasného šedění vlasů, ztráty kostní hmoty a kožních problémů, jako jsou ekzémy a bolesti.

Kde koupit polygonum prášek ?

Můžete mít hluboké pochopení prášku polygonum . Xi'an Fengzu Biological Techology Co, Ltd, jako Čína profesionální dodavatel rostlinných extraktů a monomer, se věnuje poskytování různých čistých rostlinných extraktů a monomer s výhodnou cenu. E-mail můžete odeslat na adresu sales@fengzusw.com přímo za konkurenční cenu a odborné znalosti. Pro dlouhodobou spolupráci jsou k dispozici bezplatné vzorky. Těšíme se na váš dotaz.


Back