Banner
Domů > Znalosti > Obsah

Zbavte bolesti produktu Lidokain hydrochlorid

Feb 25, 2016

Lidokain hydrochlorid se používá k úlevě od bolesti a nepohodlí některých problémů v ústech, nosu a krku. Jedná se o topickou anestetikum (amidový typ), která pohlcuje sliznice (kůži) úst, nosu a hrdla.

Místní želé nebo masť Lidocaine hydrochloride se používá na různých částech těla, aby způsobila necitlivost nebo ztrátu pocitu u pacientů, kteří mají určité lékařské postupy. Používá se také k úlevě od bolesti a svědění způsobených stavů, jako jsou spáleniny nebo jiné drobné popáleniny, kousnutí hmyzem nebo bodnutí, jedovatý břečťan, jedivý dub, otravný sumac, drobné škrábance nebo škrábance.

Lidokyselinový viskózní topický roztok se používá také k léčbě bolesti v ústech nebo krku a také ke snížení gaggingu při pořizování rentgenových snímků a zubních otisků. Kožní náplast Lidocaine hydrochlorid se používá k úlevě od bolesti způsobené šindelem (postherpetická neuralgie).

Lidokainový hydrochlorid patří do skupiny léků nazývaných lokální anestetika. Tento lék zabraňuje bolest tím, že blokuje signály na nervových zakončeních pokožky. Tento léčivý přípravek nezpůsobuje bezvědomí jako celková anestetika při chirurgickém zákroku.

Kde koupit lidokain hydrochlorid ?
Můžete mít hluboké pochopení hydrochloridu lidokainu . Xi'an Fengzu Biological Techology Co, Ltd, jako Čína profesionální dodavatel rostlinných extraktů a monomer, se věnuje poskytování různých čistých rostlinných extraktů a monomer s výhodnou cenu. E-mail můžete odeslat na adresu sales@fengzusw.com přímo za konkurenční cenu a odborné znalosti. Pro dlouhodobou spolupráci jsou k dispozici bezplatné vzorky. Těšíme se na váš dotaz.


Back