Banner
Domů > Znalosti > Obsah

Uvolněte stresový extrakt - Tongkat ali Extract

Jul 30, 2016

Tongkat ali (Eurycoma longifolia) je strom pocházející ze zemí jihovýchodní Asie, jako je Malajsie, Thajsko a Indonésie. Kořen stromu obsahuje sloučeniny nazývané quassinoidy a alkaloidy a je součástí stromu, který se používá léčebně. Extrakt z Tongkat ali je typicky konzumován v doplňcích stravy, čaje, energetických nápojích nebo v kávových nápojích.

V alternativní medicíně se říká, že práškový extrakt tongkat ali zvyšuje hladiny testosteronu, podporuje svalovou sílu a řeší řadu stavů, jako je erektilní dysfunkce, snížené libido, únava a stres.

Tongkat ali prášek může zvýšit svalovou hmotu a sílu kvůli údajným účinkům na hladinu testosteronu. To je někdy používáno tak, aby zvýšilo atletický výkon, fyzickou sílu a podporu ztráty tuku. V předběžné studii zveřejněné v britském časopise Journal of Sports Medicine vědci zjistili, že 100 mg / den extraktu z Eurycoma longifolia po dobu pěti týdnů zvyšuje svalovou hmotu a sílu u mužů účastnících se intenzivního posilovacího programu ve srovnání s těmi, kteří se účastnili programu sama.

Tongkat ali kořenový extrakt může také přispět ke zvýšení svalové síly u starších dospělých podle pilotní studie publikované ve výzkumu fytoterapie v roce 2014. Pro studium 13 mužů a 12 žen ve věku 57 až 72 trvalo 400 mg afrodiziakální tongkat ali extrahujte denně po dobu pěti týdnů. Na konci studie bylo zjištěno, že nejlepší výtažek tongkat ali zvýšil volné a celkové hladiny testosteronu a svalovou sílu.

Kde koupit výpis Tongkat Ali ?

Můžete mít hluboké pochopení extraktu Tongkat Ali . Xi'an Fengzu Biological Techology Co, Ltd, jako Čína profesionální dodavatel rostlinných extraktů a monomer, se věnuje poskytování různých čistých rostlinných extraktů a monomer s výhodnou cenu. E-mail můžete odeslat na adresu sales@fengzusw.com přímo za konkurenční cenu a odborné znalosti. Pro dlouhodobou spolupráci jsou k dispozici bezplatné vzorky. Těšíme se na váš dotaz.


Back