Banner
Domů > Znalosti > Obsah

Skopolamin hydrobromid injekce využívá výhody a vedlejší účinky

Apr 25, 2017

Skopolamin hydrobromidInjekční roztok, je sterilní roztok skopolamin hydrobromid (C17H21NO4 • HBr • 3H2O) ve vodě na injekci.  Injekce je zachována s methylparabenu 0,18 % a propylparabenu 0,02 %.  Skopolamin hydrobromid injekce je určen pro intramuskulární, intravenózní a podkožní využití.  PH (3,5-6,5) je upraveno s kyselina bromovodíková je-li to nezbytné.

Skopolamin injekce - klinické farmakologie

Skopolamin hydrobromidje jedním z hlavních antimuskarinovou látky, které inhibují působení acetylcholinu (ACh), na autonomní efektory innervated postganglionic cholinergní nervy i na hladké svalstvo, které postrádají cholinergní inervaci.  To má malý vliv na akce ACh čnělkou například na stránkách autonomní ganglia.  Hlavní akce tohoto antimuskarinovou agenta je lze překonat nepřátelství ACh a jiných muskarinových agenty.

Ve srovnání s atropin, skopolamin liší pouze kvantitativně antimuskarinovou akcích.  Skopolamin, jako má silnější opatření proti duhovky, řasnatého tělesa a některé sekreční žlázy slinné, bronchiální a pot.  Skopolamin, v terapeutických dávkách, obvykle způsobuje ospalost, euforie, amnézie, únava a bezesného spánku se snížením REM fáze spánku.  Stejné dávky však občas způsobit vzrušení, neklid, halucinace a delirium, zejména v přítomnosti silné bolesti.  Skopolamin stlačilo EEG vzrušení reakci na photostimulation.  Je to účinnější než atropin na antitremor aktivitu (parkinsonismus) u zvířat, vyvolané chirurgických lézí.  Skopolamin je účinný v prevenci kinetózy působením na maculae utricle a kulovitý váček.

Indikace a použití injekční skopolamin

Skopolamin hydrobromid injekce, USP je indikován jako sedativum a utišující depresivní do centrální nervové soustavy.  Svých periferních akcích, skopolamin se liší od atropin je silnější blokující činidlo pro duhovky, řasnatého tělesa slinných a bronchiálních a potní žlázy, ale je slabší v jeho působení na srdce (v níž je schopen vyvinout akce v tolerována (dávky), střevní trakt a bronchiální svaloviny.

Kromě obvyklé využití antimuskarinové léky skopolamin je zaměstnán jeho centrální tlumivě akce jako sedativum.  Často to je uveden jako plným právem tak lék pro své uklidňující sedativa a antisekreční akce.  Je to efektivní antiemetic.  Používá se v maniakální státech, delirium tremens a porodnictví.  Jako mydriatic a cycloplegic, má poněkud kratší dobu (3 až 7 dní) a nitrooční tlak je ovlivněna méně výrazně než s atropinem.

Kontraindikace

Skopolamin hydrobromidje kontraindikován u pacientů s glaukomem s úzkým úhlem, protože podávání léku může zvýšit nitrooční tlak na nebezpečnou úroveň.  Nicméně to se nestane pro boční úhlem pacientů.  Opakované podávání skopolamin pacienta s chronickou plicní nemocí je považován za potenciálně nebezpečné.  Pacienti přecitlivělí, belladonna nebo barbituráty může být přecitlivělá na hydrobromid skopolamin.

Kde koupit prášek hydrobromid skopolamin?

Můžete mít hluboké porozumění skopolamin hydrobromid prášku. Xi'an Fengzu biologické Techology Co., Ltd., jako profesionální dodavatel Čína monomeru, věnuje poskytováním různých monomerů se příznivou cenou. Můžete odeslat E-mail sales@fengzusw.com přímo za konkurenční cenu a odborné znalosti. Pro dlouhodobou spolupráci je k dispozici bezplatné vzorky. Těšíme se Váš dotaz.


Back