Banner
Domů > Znalosti > Obsah

Extrakt sedace extrakt-Kava

May 24, 2016

Kava, také známá jako Piper methysticum, je vysoký keř v pepřové rodině, která roste na jižních pacifických ostrovech. Kava kava extrakt je používán už tisíce let jako lidový lék a jako společenský a ceremoniální nápoj.

Část rostliny, která se používá v medicíně, je kořen. Přestože byl kořen tradičně žvýkán nebo vyroben jako nápoj, tekutý extrakt kava je nyní dostupný v kapslích, tabletách, nápojích, čajových a tekutých extraktech.

Hlavní aktivní složky v prášku z kava extraktu jsou nazývány kavalaktony . Mezi specifické typy kavalaktonů patří dihydrokavain, methysticin, kavain, dihydromethysticin, dihydrokawain, yangonin a desmethoxyyangonin.

V současné době existuje nedostatek klinických testů, které testují účinky kava extraktu . V roce 2003 přezkoumání Cochrane Collaboration zkoumalo stávající výzkum, aby zjistil, jak kava postupuje ve srovnání s placebem při léčbě úzkosti. Po analýze 11 studií (zahrnujících celkem 645 osob), které splnily kritéria, vědci dospěli k závěru, že kava "se zdá být účinnou symptomatickou léčbou pro úzkost." Nicméně dodali, že to vypadá jako malý efekt.

Kde koupit Kava Extract ?

Můžete mít hluboké pochopení extraktu Kava . Xi'an Fengzu Biological Techology Co, Ltd, jako Čína profesionální dodavatel rostlinných extraktů a monomer, se věnuje poskytování různých čistých rostlinných extraktů a monomer s výhodnou cenu. E-mail můžete odeslat na adresu sales@fengzusw.com přímo za konkurenční cenu a odborné znalosti. Pro dlouhodobou spolupráci jsou k dispozici bezplatné vzorky. Těšíme se na váš dotaz.

Back