Banner
Domů > Znalosti > Obsah

Sexuální funkce Extrakt Maca extrakt

Jan 20, 2017

Maca (Lepidium meyenii) je rostlina kořen konzumovány jako potraviny a k léčebným účelům. To je také známé jako "Peruánský ženšen" (i když to není členem stejné botanické rodiny jako ženšen), protože se používá jako lidový lék na zvýšení vytrvalosti, energie a sexuální výkonnost a plodnost. To je obvykle užíván jako doplněk, kapalina extrahovat nebo práškové formě.

Ačkoli předběžné zjištění ze studií zvířat ukazují, že extrakt maca může pomoci zlepšit vytrvalost, je v současné době nedostatek vědecké podpory pro tvrzení že maca může pomoci zvýšit energii a bojovat proti únavě. Peruánská maca extrakt je také řekl, aby pomoci v léčbě rakoviny. K dnešnímu dni, tam žádný důkaz podporující tvrzení, že suchý extrakt maca může zabránit nebo léčit rakovinu. Málo je známo o bezpečnosti a vedlejší účinky krátkodobé nebo dlouhodobé využívání kořene maca extrakt prášek. Peru maca extrakt neměli používat lidé s vysokým krevním tlakem, nebo ti s hormonálně závislé rakoviny, jako rakoviny prsu nebo prostaty. Stejně jako u jiných doplňků, čistý maca extrakt nebylo testováno pro bezpečnost u těhotné ženy, kojící matky, děti a ty se zdravotní potíže nebo užívají léky.

Maca root extract prášek lze přidat do smoothies, šťávy a koktejly. Raw prášku maca kořen je k dispozici pro lidi na syrové potraviny dietu. Maca je také k dispozici jako doplněk výživy, ve formě kapaliny, kapsle nebo prášek, nebo kávu, čokoládu nebo ropných produktů.

Kde koupit Maca extrakt?
Můžete mít hluboké znalosti o Maca extrakt. Xi'an Fengzu biologické Techology Co., Ltd., jako profesionální dodavatel Čína rostlinného extraktu a monomer, věnuje poskytování různých čistě rostlinného extraktu a monomeru s příznivou cenou. Můžete odeslat E-mail sales@fengzusw.com přímo za konkurenční cenu a odborné znalosti. Pro dlouhodobou spolupráci je k dispozici bezplatné vzorky. Těšíme se Váš dotaz.

Back