Banner
Domů > Znalosti > Obsah

Vedlejší účinek glutathionového prášku

Feb 10, 2019

Glutathionový prášek může být produkován samotným tělem nebo z jídla. Je to živina, která pomáhá tělu předcházet různým nemocem. Protože to může lidem přinést mnoho zdravotních výhod, někteří to berou, aby pomohli zlepšit jejich zdraví. Ačkoli to je populární pro většinu lidí, má také některé vedlejší účinky jako jiné živiny. Pro příklady, Nejběžnějšími příznaky jsou polypnea, svědění a alergie atd. Příležitostně může glutathion způsobit bolest na hrudi a bělení kůže.

Glutathione

Glutathion je molekula proteinu, kterou může přirozeně produkovat lidské tělo. Kromě toho ji také obsahuje mnoho přírodních potravin, včetně ovoce a zeleniny. Mnoho vědců věří, že většina lidí může dostat dost glutathionu z jejich každodenní stravy. Lidé s podvýživou však mohou potřebovat doplnit tuto výživu o další.

Ve většině případů není třeba se obávat nežádoucích účinků způsobených glutathionovými doplňky, ale někteří lidé mohou mít alergické příznaky, jako je svědění a vyrážky, otoky. Někdy je trochu zlomená a bolest na hrudi. vyhledat lékařskou pomoc, pokud dojde k nežádoucím účinkům

Ačkoli to je vzácné, někteří lidé mohou mít nežádoucí účinky, jako je změna barvy kůže nebo špatný stav absorpce zinku. Zejména v případě velkých dávek při perorálním podání je pravděpodobnější, že dojde k bělení kůže. Související zprávy navíc ukazují, že nedostatek zinku je také spojen s glutathionem.

Kde koupit Glutathione?
Možná máte hluboké porozumění Glutathionu. Xi'an Fengzu Biological Techology Co., Ltd., jako čínský profesionální dodavatel glutathionu se sníženým obsahem, se věnuje poskytování různých glutathionových prášků za příznivou cenu. E-mail můžete poslat přímo na sales@fengzusw.com za konkurenční cenu a profesionální znalosti. Pro dlouhodobou spolupráci jsou k dispozici bezplatné vzorky. Těšíme se na váš dotaz.

Back