Banner
Domů > Znalosti > Obsah

Kožní přípravek - Soursop prášek / Soursop Juice Powder

Apr 20, 2017

Soursop, také známý jako Graviola, je široce používán mnoha domorodými kulturami pro různé fyzické nemoci. Používá se mnoho částí stromu, včetně listů, ovoce, kůry a semen, a každý z nich poskytuje vlastní soubor léčivých vlastností. Průběžné studie týkající se přínosů přípravku Soursop pro zdraví mohou tento přírodní elixír odhalit jako možnou léčbu rakoviny.

Prášek Soursop obsahuje vysoký obsah sacharidů a fruktózy, což je přírodní cukr. Významné úrovně vitaminů B1, B2 a C se také vyskytují v prášku soursop juice. V oblastech původních pro Soursop slouží ovoce, listy a semena různým léčebným účelům pro lidi v těchto oblastech.

Soursop Powder.jpg

Organický práškový soursop se používá jako astringenty kůže, zabíjí štěnice štěnice a vší hlavy a snižuje svalové křeče. Koncentrace z listů Soursop se používají pro řadu léčivých léků, z nichž některé zahrnují: zmírnění bolesti s artritidou, snižování zánětu kloubů, snižování zánětu v nosních cestách a dýchacích cestách jako celku, jako sedativum nebo sedativum, jako je ekzém

Džus ze Soursopu se často používá jako diuretikum. Lidé, kteří žijí v oblastech Jižní Ameriky, Střední Ameriky a Mexika, používají také džus pro jiné podmínky, jako je kurděje a úplavice. Kůra, listy a kořenové části stromu mohou být použity jako sedativa / trankvilizér a také se používají k léčbě příznaků spojených s diabetem.

Kde koupit Soursop prášek?

Můžete mít hluboké pochopení prášku Soursop. Xi'an Fengzu Biological Techology Co, Ltd, jako Čína profesionální dodavatel rostlinných extraktů a monomer, se věnuje poskytování různých čistých rostlinných extraktů a monomer s výhodnou cenu. E-mail můžete odeslat na adresu sales@fengzusw.com přímo za konkurenční cenu a odborné znalosti. Pro dlouhodobou spolupráci jsou k dispozici bezplatné vzorky. Těšíme se na váš dotaz.


Back