Banner
Domů > Znalosti > Obsah

Prášek na péči o pokožku a perličkový prášek

Apr 12, 2016

Pearl prášek je konečný exfoliační; méně krémy než mikrodermabraze a odstraňuje mrtvou pokožku přirozeně. Dermatologové, kteří varují, že nadměrné používání exfoliačních přípravků může zanechat kůži suchou, červenou, podrážděnou a zranitelnější vůči poškození sluncem, nedoporučuje přes exfoliaci. Použití exfoliačních výrobků, jako jsou výrobky AHA, ošetření mikrodermabrazí a ošetření pokožky způsobuje poškození kůže. Jsou příliš kruté a způsobují záněty a trvalé poškození. Pak je naše tělo nuceno vyčerpat naše zbývající zásoby kolagenu k opravě, když toto nové poškození, kdy čistý perlový prášek může být použit k opravě již existujících známky stárnutí. Exfoliating pokožku jednou nebo dvakrát týdně s perleťovým práškem udržuje pokožku září po celý rok. Použijte organický perlový prášek namísto vaší mikrodermabrazní léčby, vaše pokožka vám zaplatí zpátky tím, že bude svítit.

Pearl prášek pomáhá zabránit vývoji melaninu, který způsobuje pihy a tmavé skvrny. Přírodní perličkový prášek může zabránit tomu, aby pokožka vypadala stará, vrásčitá a propadlá. Je to způsobeno stimulací aktivity SOD a dalšími kapacitami a živinami. Bílá, změkčuje, vyživuje a hydratuje pokožku.

Pearl prášek má speciálně navrženou technologii založenou na aerodynamice, která vytváří vynikající produkt, který udržuje magii - krystalickou perlou. Velikost částic Pearlcium se přirozeně mění podle vlastností každé perly, v závislosti na nejmenších krystalů uvnitř každé perly. Má nano i mikročástice. Pearlcium nestandardizuje velikost částic jejich prášku, protože odstraňuje zvláštní informace, které jsou nezbytné pro optimální účinnost Pearlcium a drahé pro naše bytosti.

Kde koupit perlový prášek ?
Můžete mít hluboké znalosti o perlovém prášku . Xi'an Fengzu Biological Techology Co, Ltd, jako Čína profesionální dodavatel rostlinných extraktů a monomer, se věnuje poskytování různých čistých rostlinných extraktů a monomer s výhodnou cenu. E-mail můžete odeslat na adresu sales@fengzusw.com přímo za konkurenční cenu a odborné znalosti. Pro dlouhodobou spolupráci jsou k dispozici bezplatné vzorky. Těšíme se na váš dotaz.


Back