Banner
Domů > Znalosti > Obsah

Kůže zdraví produkt kolagen

Feb 20, 2017

Je důležité si uvědomit, že tato studie používala hydrolyzovaný (peptid) formě (modré víčko), což je snadněji stravitelná forma kolagenu. Studie přímo porovnat, želatina a kolagen pro jejich schopnost zlepšit pleť, takže pro zdraví kůže, používám peptidové formě.

Kostí a kloubů zdraví-kolagen může být stejně tak prospívá kůži prospěšné pro kosti a klouby. Pomáhá přirozenou produkci kolagenu a poskytnutím biologicky využitelným zdrojem těchto aminokyselin, kolagenu může zlepšit zdraví kostí a kloubů v průběhu času. Ve skutečnosti, double-blind, placebo studie prokázaly významné zlepšení bolesti kloubů. Hormonální rovnováhu-vznikající výzkum ukazuje, že specifické aminokyseliny v kolagenu může pomoci zlepšit rovnováhu aminokyselin v těle a podporují v těle přirozené hormonální produkci.

Collagen.jpg

Kolagenje látka, která je přirozeně produkován v lidském těle. Produkci této látky se však snižuje, jak lidé stárnou. Výsledky nízká produkce patří vrásky, ztenčení kůže a lámavé vlasy mimo jiné. Existuje řada kolagen doplňky k dispozici na trhu, který může obnovit množství kolagenu v těle. Mnozí jedinci používají kolagen doplňky ke snížení linie, nebo vrásky.

Kde koupit kolagen?

Můžete mít hluboké znalosti o kolagenu. Xi'an Fengzu biologické Technology Co., Ltd., jako profesionální dodavatel rostlinného extraktu a monomer, věnuje poskytování různých čistě rostlinného extraktu a monomeru s příznivou cenou. Můžete odeslat E-mail sales@fengzusw.com přímo za konkurenční cenu a odborné znalosti. Pro dlouhodobou spolupráci je k dispozici bezplatné vzorky. Těšíme se Váš dotaz.


Back