Banner
Domů > Znalosti > Obsah

Kůže lesk výrobku - Adlay prášek

Mar 17, 2016

Adlay prášekse běžně používá k prevenci rakoviny tradiční čínské medicíny. Opět obecně jíst jídlo, lehká a sladká, mírně chladné, příznivé vody, otoky, slezina mokré, Kromě získání slabosti, teplo hnis a další účinky léků běžně používané eliminuje vlhkost prostřednictvím diurézy.

Hlavní složky bílkoviny, vitamíny B1, B2 mají hladkou kůži, redukovat vrásky, eliminovat vliv pigmentové skvrny, dlouhodobé pití, zatímco bělení lze léčit, hnědé skvrny, pihy, pupínky, skvrny zmizí a tak vyživují kůži.
Také používá jako strava dodává.

Další obličeje akné a kožní nerovnosti významný efekt, ale také na ultrafialové absorpční schopnosti, jeho extrakty v kosmetice mohou být přidány na opalovací krém a UV efekty.
Adlay prášeksám musí navlhčit kůži bělení hydratační qi a krevní oběh, zmírňuje bolest a jiné účinky, ale má také velice pozoruhodný přírodní bělící účinek je aplikován na kůži, ke zlepšení metabolismu kůže a zvlhčující funkce účinně končí suchá kůže a zataženo mrštné tělo a může snížit riziko rakoviny.

Nutriční hodnotaAdlay prášek
Protože organickéAdlay prášekje bohaté na bílkoviny, enzymy mohou rozdělit, změkčit kůži keratinocyty, hladkou kůži, redukovat vrásky, eliminovat pigmentové skvrny, pleť a světlé pleti, dlouhodobé pití může také navlhčit pokožku k dosažení účinku. Udržení jemné kůže lesk, odstranění akné, přímých ptáci, stařecké skvrny, skvrny těhotenství, motýl, změna měřítka, akné, rozpraskané, hrubé kůže a tak mají dobrý efekt.
Čistý adlay prášeksám také musí navlhčit kůži, bělení, hydratační, qi a krevního oběhu, zmírnění bolesti a další účinky na kůži, ale má také přírodní bělící účinek, může zlepšit metabolismus kůže a hydratační fungovat, může účinně zabránit suchou kůži a může snížit pravděpodobnost rakoviny je bělení produkty Svatý, je přírodní hubnutí krása potraviny.

Kde koupit adlay prášek?
Můžete mít hluboké pochopeníAdlay prášek. Xi'an Fengzu biologické Techology Co., Ltd., jako profesionální dodavatel Čína rostlinného extraktu a monomer, věnuje poskytování různých čistě rostlinného extraktu a monomeru s příznivou cenou. Můžete poslat E-mail na
Sales@fengzusw.compřímo za konkurenční cenu a odborné znalosti. Pro dlouhodobou spolupráci je k dispozici bezplatné vzorky. Těšíme se Váš dotaz.


Back