Banner
Domů > Znalosti > Obsah

Kůň tulelský produkt-Arbutin

Feb 25, 2016

Arbutin je molekula extrahovaná z borůvce, která zabraňuje tvorbě melaninu. Vzhledem k tomu, že arbutinova aktivní složka se uvolňuje pomalu, může být méně dráždivá než jiné látky zesvětlující pokožku a lepší pro osoby s citlivou pokožkou.

Derivát hydrochinonu izolovaný z listů borůvek borůvky, brusinky, borůvky, některých hub a většiny druhů hrušek. Obsah arbutinu hydrochinonu mu dává vlastnosti inhibující melanin. Arbutin má rostoucí množství výzkumu, který potvrzuje jeho účinnost při inhibici produkce melaninu při aplikaci na kožní buňky nebo na modelech testů na zvířatech. Pokud jde o koncentrační protokoly, omezený, ale přesvědčivý výzkum ukázal, že je nutná koncentrace 1%.

Arbutin se používá jako stabilizátor pro barevné fotografie, diuretika, protiinfekční prostředky pro močový systém a jako prostředek pro zesvětlení pokožky. Alba arbutin má podobné účinky jako hydrochinon, což inhibuje tvorbu melaninu. Arbutin je bílý krystalický prášek, který je ve vodě rozpustný, přidává se do doplňků nebo přípravků. Arbutin je dostupný jako drcený list nebo prášek z rostliny uva-ursi v bylinných prostředcích, jako jsou čaje a kapsle. Arbutin může být také komerčně syntetizován z acetobromglukózy a hydrochinonu nebo z reakce pentaacetátu beta-D-glukózy a hydrochinononobenzyletheru v přítomnosti oxychloridu fosforečného.

Systémově se arbutin absorbuje v gastrointestinálním traktu a převádí se na biologicky dostupný hydrochinon. 65% -75% požitého arbutinu je renálně vyčištěno. Hydrochinon inhibuje enzym tyrosinázu, čímž ovlivňuje produkci melaninu snížením konverze DOPA na melanin. Inhibice enzymu podporuje degradaci melanosomů a melanocytů. Topická aplikace arbutinu poskytuje lokalizovaný účinek hydrochinonu s nižší toxicitou a podrážděním, dokonce i při vyšších koncentracích. Studie prokázaly, že arbutin produkuje závislost na dávce závislost aktivity tyrosinázy a obsahu melaninu v melanocytech.

Kde koupit arbutin ?
Můžete mít hluboké pochopení arbutin . Xi'an Fengzu Biological Techology Co, Ltd, jako Čína profesionální dodavatel rostlinných extraktů a monomer, se věnuje poskytování různých čistých rostlinných extraktů a monomer s výhodnou cenu. E-mail můžete odeslat na adresu sales@fengzusw.com přímo za konkurenční cenu a odborné znalosti. Pro dlouhodobou spolupráci jsou k dispozici bezplatné vzorky. Těšíme se na váš dotaz.


Back