Banner
Domů > Znalosti > Obsah

Extrakt sophora - proti rakovině

Jul 25, 2016

Sophora flavescens je bylinná látka, která je určena k boji proti rakovině a léčbě široké škály zdravotních stavů. Je to běžně používaný přípravek v tradiční čínské medicíně, kde je označován jako "ku shen" (což znamená "hořký kořen"). Některé výzkumy naznačují, že bylina může mít účinky podobné estrogenu.

Zdravotní přínos extraktu sophora

Předběžné studie prokázaly, že výtažek ze Sophora obsahuje řadu sloučenin s antioxidačními účinky. Existují také některé předběžné důkazy, že tato bylina může pomoci léčit nebo předcházet různým zdravotním problémům. Zde je náhled na možné přínosy extraktu Sophora :

1) Astma

Sophora Extract ukazuje slib v léčbě astmatu, podle malé studie zveřejněné ve výzkumu fytoterapie v roce 2007. Zapojení 14 osob s astmatem studie zjistila, že extrakt kořenu Sophora může pomoci zmírnit příznaky astmatu, zvýšit respirační funkci a snížit užívání inhalovaných kortikosteroidy a beta-agonisty (dvě léčby běžně používané pro kontrolu astmatu).

2) Hepatitida

Malá klinická studie publikovaná v časopise Journal of Viral Hepatitis v roce 2000 naznačuje, že přípravek Sophora Extract Matrine může pomoci při léčbě hepatitidy B.

Ve studii bylo 94 osob s hepatitidou B léčeno buď kurorinonem (sloučeninou extrahovanou z prášku Sophora Extract ) nebo interferonem-alfa (lék používaný k zpomalení růstu viru hepatitidy B) po dobu tří měsíců.

Existují předběžné důkazy o tom, že přípravek Sophora Extract může mít protirakovinové vlastnosti. Například studie publikovaná v časopise American Journal of Chinese Medicine v roce 2010 naznačuje, že matrina (sloučenina extrahovaná z extraktu ze Sophora) může bojovat proti rakovině prsu.

Ve studiích testy na buňkách rakoviny prsu u lidí a myší ukázaly, že matrina může částečně potlačit rakovinu prsu vyvoláním apoptózy (typ programované buněčné smrti nezbytné k zastavení proliferace rakovinných buněk). Mimoto se zdá, že matrina zpomalila růst nádorů prsu u myší a také inhibovala šíření nádorů do plic a jater.

Kde koupit Sophora Extract ?

Můžete mít hluboké pochopení extraktu Sophora . Xi'an Fengzu Biological Techology Co, Ltd, jako Čína profesionální dodavatel rostlinných extraktů a monomer, se věnuje poskytování různých čistých rostlinných extraktů a monomer s výhodnou cenu. E-mail můžete odeslat na adresu sales@fengzusw.com přímo za konkurenční cenu a odborné znalosti. Pro dlouhodobou spolupráci jsou k dispozici bezplatné vzorky. Těšíme se na váš dotaz.


Back